Koton Elbise Modelleri

Vücudu saran ve penslerle oturtulmuş düz elbiseler, mini etekli elbiseler, düz rengin hakim olduğu elbiseler bu seneki Koton abiye elbise modelleri arasındaki yerlerini almış. Davetlerde boy gösterecek bayanlar Koton abiye elbise modelleri ile birbiri ile şıklık yarışına girecekler bu kesin. Hafif göğüs dekoltesi ile bütünleşmiş tuvaletler, tiril, tiril uçuşan kumaşlardan en çok da şifondan yapılmış, tafta ve saten de modeller arasındaki yerini almış tabii.

Dantel her zamanki gibi abiye elbiselerde çok kullanılmış, hatta sadece dantelden tasarlanmış elbiseler biler var bu sezonun koleksiyonunda. Koton abiye elbise modelleri, her zaman sade ve şıklığı iç içe geçirmesini biliyor, bu sezonda bayanlar şık ve sade olmayı bu sayede başaracaklar. Özgün tasarımlarla son moda trendlerin bir arada sunulması, Koton’u ayrıcalıklı kılıyor. Bayan abiye kıyafet dünyasının önde gelen isimlerinden olan Koton bu sezon da stilini konuşturmuş.

Bu yıl ünlü markaların yeni sezon koleksiyonlarında inanılmaz bir retro rüzgarı var. 70’li yıllardan kareler taşıyan çok sayıda parçanın yer aldığı ünlü markaların yeni koleksiyonlarına Koton da eklendi. Metalik renklerin yanı sıra ruj kırmızısı, portakal, hardal ve petrol renklerinin farklı tonlarını içeren yeni koleksiyon size biraz geçmişi anımsatabilir.

Baskılı takımlar, tunik gömlekler, kalem etek ve belden oturtmalı ceketlerde kullanılan desenler normalde çok karmaşıkmış gibi görünse de son derece uyumlu olmuşlar. Göze hoş gelen tasarımların iç içe ve karmaşık şekilde ama düzen içinde kullanılmasını daha önce pek görmemiştik fakat bu sefer Koton büyük iş başarmışa beziyor.

Aynı zamanda yaka ve omuz bölgelerinde kullanılan mücevher renklerindeki boncuk ve taş işlemeler de koleksiyonun yelpazesini genişletme adına büyük bir rol üstlenmiş. Kısıtlı bir kesime hitap etmeyen, geniş bir spektruma sahip Kotonkoleksiyonuna göz atarsanız eğer, emin olun kendinize uygun pek çok şey bulacaksınız. Yani gençlerin en büyük tercihi Koton önümüzdeki yıl da öyle olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Koton Elbise Modelleri ResimleriYorum Yaz