Kot elbise modelleri 2013

Bir kaç sezondur tartışmasız trend olan denim kıyafetler 2013 yılında bir çok parçada kendini gösteriyor. Kot denildiğinde akla ilk gelen pantolonlar yerine şort, tulum, elbise ve etek modelleriyle yeni sezonda hafızalardaki yerini farklı bir boyuta taşıyacak gibi görünüyor. Son yıllarda giderek yükselen kot trendi kot elbise modelleri ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Kot elbise modelleri 2013 yılında genelikle günlük olarak tercih edilen elbiseler arasında. Ton ve renk olarak değişkenlik gösteren kot elbiseler çoğunlukla mini modellerin revaçta olduğu bir sezonda bir çok markanın ilkbahar yaz koleksiyonunda yer alıyor. Slopet yani bahçıvan üstü tarzında ya da kalın askılı elbise tarzında modelleri ile oldukça spor ve rahat görünüyor.2013 yılında kot elbise modellerinde desenler ve genellikle beyaz ile yapılmış çeşitli figürler elbiseler üzerinde yer alıyor. İlkbahar yaz aylarında sokak kombinleriniz de kot elbise modellerini tercih edebilir istediğiniz renk ve desende parçalarla kombinleyebilirsiniz. Bildiğiniz üzere kot rengi her renk ile uyumludur.

Önden düğmeli ve kloş etekli kot elbise modellerinin yanı sıra bandaj stilde dar elbiseler de öne çıkan modellerden. Ayrıca kot elbise modellerinde klasik mavi rengin dışına çıkılarak farklı renklerde kullanılmış. Denim elbise modellerini dilerseniz topuklu ayakkabılarla isterseniz de rahat sandalet veya babetlerle kombinleyebilir son derece hoş ve tarz kombinler oluşturabilirsiniz. Kot elbise alırken kloş ve kalem formlu elbiseler dışında salaş modelleri yani vücudunuza yapışmayan geniş ve rahat modelleri seçerseniz 2013 modasına uygun bir görünüm elde edebilirsiniz.

2013 modası kot elbise modellerine ait bir çok örneği sizler için 2013 ilkbahar yaz koleksiyonlarından seçtik. Alışverişleriniz de kot elbise alırken bu modellerde ya da benzeri modelleri tercih edebilirsiniz.

Kot elbise modelleri 2013 Photo GalleryYorum Yaz