Kemerli elbise modelleri

Tasarım açısından geçtiğimiz sezonda çok fazla tercih edilen koleksiyonlardan olan kemerli elbise modelleri  koleksiyonları, sonbahar ve kış sezonunda da çok fazla tercih ediliyor. Kemer tasarımına uygun olarak hazırlanan bu modeller kaçırılmaması gereken renk ve kaçırılmaması gereken koleksiyonlarla incelenmelidir. kemerli elbiseler arasından seçiminizi yaparken daha çok günlük giyimde ideal denilebilecek butiklere göz atmalısınız. Çünkü iş yerinde giyilebilecek tasarımların yanında günlük giyim en çok vakit geçirdiğimiz alanlardan olmuştur. Bu nedenle seçimini yapacağınız kemerli elbise modelleri 2014 tasarımları arasından bu tür detayları düşünerek seçimler yapmalısınız.

Bir elbise seçimi yaptığınız zaman en çok hangi detaya  dikkat edersiniz sıkça sorulan sorular arasındadır bu. Özellikle kemerli elbise modelleri seçimlerini hangi kriterlere göre yapıyorsunuz? Diz altı elbiseleri de tercih edip, modanıza ayrı bir moda katmalısınız diyorum bence. Çalışma alanlarında ne yazık ki, ne kadar çok istesek de mini elbise modellerini tercih edemiyoruz. Bu nedenle özellikle diz altı elbise  tasarımlarında kemerli modeller ön plana çıkıyor. Kırmızı, pembe yada mavi tonlarla oluşturulan kemerli elbise modellerinden olabilir. Sadece bu da değil, bunun yanında ufak gösterişleri olan butikleri de inceleyin. Taşlı yada desenli olan bu modeller, ilginizi çekecektir. Tabi seçim hakkı yine sizin modanıza göre olacaktır.

Kemerli elbiseler arasından seçim yaparken, dikkat etmeniz gereken en önemli nokta alacağınız marka olmalıdır. Kalite adına bir şeyler arıyorsanız, kesinlikle markayı iyi seçmelisiniz. Adil Işık markası her modelde olduğu gibi bu tasarımlarda da favori markalarım arasında. Gerçi pek sık bu modelleri görmesek de kemerli elbise modellerini bulduğumuz anda kaçırmıyoruz. Size önerilerimiz de bu yönde olabilir. Kendi modanız için Adil Işık, Bershka, Zara, İpekyol, Henry, Mango markalarının butiklerine göz atma yönünde olacaktır.

Kemerli elbise modelleri ResimleriYorum Yaz