Kalem Elbise Modelleri 2014

 Kalem elbise modelleri 2014 kesinlikle sezonun en çok sevilen şık ve sade tasarımları arasındadır.Geçtiğimiz sezon boyunca tüm bayanlarda çok sık görüldü. Elbisenin tek özelliği kısa ve dar olmasıdır. 2014 Kalem elbise modelleriarasında bu sezon daha çok kenarlarındaki volan hareketleri vardı. İnce topuklu bir ayakkabı ile şık bir kombin yaparak günlük hayatınızda da kullanabilirsiniz. Kalem 2014 elbise modelleri arasında eteğin basen kısımlarındaki volanlar hareketlilik kazanıyor. Kalem 2014 elbise modası rüzgar gibi eserek kesinlikle kıyafetleriniz arasındaki yerini almayı başaracaktır. Her alanda rahatlıkla giyebileceğiniz elbiseler altına elbette opak çoraplar ile hareket katabilirsiniz.2014 yüksek bel kalem elbise modelleri mini olarak tercih ederek altına opak çorap ile zarafetinizi daha da ortaya çıkartacaksınız. Geçtiğimiz sezon daha çok mini olan modeller bu sezon biraz daha yarım boylar modaya çıkıyor.

Fiyonklu kalem elbise modelleri 2014 sezonunda yüksek bellerin ön kısmında ufak bir hareketlilik katılmaktadır. Kalem elbiseler düz ve dar olduklarından dolayı dair, kloş, pili gibi kesimler gibi detaylar görülmemektedir.Kemerli kalem elbise model 2014 sezonunda da yoğun olarak kullanılsa da ufak ayrıntılar hareket kazandırmaktadır. Kalem elbise fiyatları 2014 sezonunda çok yüksek değil aksine birçok kişi farklı renklerini alacaktır.2014 kalem elbise fiyatları sayesinde dolabınızı ve kendinizi yenilemenin tadını çıkartacaksınız Kalem 2014 elbise fiyatları birkaç adet değişik tarzlarda kısa, uzun, ara boy şeklinde temin edebilirsiniz.

Kalem 2014 elbise resimleri arasından kendi tarzınıza göre olanı anında yakalayabilirsiniz. Yırtmaçlar, desenler sayesinde kalem elbise modasına sizde dahil olacaksınız. Kalem 2014 yırtmaçlı elbisetasarımları oldukça fazla görülecektir. Kalem elbise tasarımlarında tek taraflı boydan boya yırtmacı seksiliğinizi ortaya çıkartmaktadır. 2014 kalem hareketli elbiselerışıltınızı ve tarzınızda olan yenilikleri rahatlıkla etrafınıza saçacaksınız. Özellikle zayıf olanlar bu model ile anında süper vücutlarını gösterecektir. Kalem 2014 elbise tasarımları arasından kesinlikle her bayan kendine göre olanı bulacaktır. Bu sezon daha çok yüksek bel ön plana çıkarak yeni stilleri hayatınıza yansıtabilecektir. Kalem elbise 2014 modelleri sayesinde gece davetlerden, iş toplantılarına kadar birçok alanda tercih edeceksiniz.

Kalem Elbise Modelleri 2014 ResimleriBurdada zayıf gösteren elbiseler var: zayıf gösteren elbiseler

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz