Kadife elbise modelleri 2014

Yaz aylarının  sona erdiği soğukların yaklaştığı dönemlerdeyiz bu nedenle kışlık elbise modellerini ve yeni sezon elbise modasını gözden geçirmeden olmazdı. Kadife elbise modelleri 2014 sezonunda birbirinden şık ve modern seçenekleri ile  bu sezonda karşımıza çıkıyor. Genellikle siyah renkli modelleri ve hafif parlak dokusuyla kesinlikle tam kış havasını yansıtıyor. Sonbaharın soğuk günlerinde de 2014 kadife elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Sizler için seçtiğimiz birbirinden şık ve modern 2014 kadife elbiseleri kalın dokusu nedeniyle soğuk günlerde tercih etmenizi öneriyorum.

Günlük olarak tercih edebileceğiniz bu elbise modellerini şık bir tasarım şeklindeyse özel davetlerde ve gecelerde de rahatlıkla kullanmanızı öneriyorum. Kadife elbise modelleri 2014 modelleriyle son derece şık ve rahat, Günlük kadife elbiselerin yanı sıra gece tercih edebileceğiniz bir çok stiliyle bir çok ünlü markanın yeni sezon elbise modelleri koleksiyonunda karşımıza çıkmaya devam ediyor. En yeni kadife elbiseler turuncu, mavi, siyah, lacivert gibi renkleriyle dikkat çekiyor. Kısa, midi ve uzun kadife elbiseler farklı tasarımlarda karşımıza çıkıyor bu sezon. Özellikle de şık abiye tarzındaki kadife elbise modelleri daha çok balık model de ya da vücuda oturan ve dar inen yere kadar uzun sırtı açık uzun kollu modelleriyle son derece hoş bir stil olabiliyor.

2014 modası kadife elbise modelleri yeni sezon için birbirinden şık ve tarz yepyeni modelleriyle elbise modelleri arasında ilgi odağı olmaya devam ediyor. En yeni kadife elbise modelleri en yeni modelleriyle bir çok bayan tarafından ilgi çekici görünümlerde ve stillerde. Kadınların en beğendiği ve kış aylarında da severek  tercih ettiği kumaşlardan biri olan kadife kumaşlar elbise modellerinde de son derece hoş görünümlerde elbise modelleri sunuyor.

Kadife elbise modelleri 2014 Photo GalleryYorum Yaz