Günlük elbise modelleri 2014

Bu sezon elbise modellerinde özellikle de günlük olarak tercih ettiğimiz stillerde bir çok modeli ve seçenek karşımıza çıkıyor. 2014 yılında özellikle desenli elbise modelleri son derece popüler stillerde karşımıza çıkıyor. 2014 günlük elbise modellerinde kısa ve uzun modeller ön plana çıkıyor. Özellikle kısa elbise modellerinde kloş etekli günlük elbise modelleri son derece hoş ve modern bir stilde karşımıza çıkıyor. Markaların yeni sezon koleksiyonlarında ön plana çıkan elbise modellerinde özellikle günlük kombinleriniz de tercih edebileceğiniz bir çok yepyeni modelde elbise modelleri karşımıza çıkıyor.

Günlük elbiselerde bu sezon özellikle desenli elbise modelleri son derece revaçta. Desenlerde çiçek desenleri, çizgili desenler, geometrik desenler ve tribal desenler son derece öne çıkan trend desenlerden. Bu sezon günlük elbise modellerinde en çok tercih edilen renkler ise yılın popüler renkleri bordo, siyah, pembe, pudra renkleri, mavi, yeşil, sarı, turuncu gibi renkler öne çıkıyor. Kloş etekli elbise modelleri ve bandaj elbise modellerinde kısa elbiseler özellikle sade ve basit desenlerden oluşan stilleriyle 2014 günlük elbiseler arasında son derece popüler olan modelleri oluşturuyor.Yeni sezonda trend günlük elbise modellerinde ayrıca uzun kollu, askılı, kolsuz ve straplez elbise modelleri oldukça hoş modellerle karşımıza çıkmakta. En yeni ve en modern günlük elbise modelleri 2014 yılında desenli günlük elbise modelleri ile son derece modern görünüyor.

Günlük uzun elbise modelleri ve son derece modern görünümlü günlük kısa elbise modelleri özellikle 2014 sezonunda bir hayli hareketli. Renkli ve desenli bir çok stiliyle ön plana çıkan 2014 günlük elbiseler son derece hoş ve oldukça modern bir çok seçeneğiyle dikkat çekici modellerden oluşuyor. Günlük elbise modellerini gece gezmelerinde de rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Günlük elbise modelleri 2014 Resim Galerisi

Sonraki Günlük elbise modelleri 2014 Resmi İçin Resmin Üzerine Tıklayın.

Yorum Yaz