Günlük Elbise Modelleri

Bayanlar gün içinde ve gece giyecekleri kıyafetleri ayrı tutarlar, günlük elbiselerini gece gidilecek bir yer için tercih etmezler, yani gardıroplarının zengin olmasını buna da bağlayabilirsiniz. Onlar erkekler gibi değildir, giyinmek, şık ve bakımlı olmak onlar için olmazsa olmazdır. Bu yüzden de modayı yakından takip ederler ve yaptıkları seçimlerin modaya uygun olmasına özen gösterirler. Bu sezon bayanlar için günlük elbise modelleri bir hayli gösterişli, genellikle trend olarak düz kesimli dar elbiseleri görüyoruz, özellikle çalışan bayanlar için kolay bir kullanım sunan bu elbiseler, onların zarafetlerini katlayacak kadar güzel. Elbise modelleri daha çok rahat etmeleri için hafif kumaşlardan dizayn edilmiş, yan kısımları iki renkli olan elbiseler ise bayanların daha zayıf görünmeleri için ideal.

Ayrıca deri aksesuarları olan günlük elbise modelleri bu sezon çok revaçta, aslında tamamen deriden üretilmiş elbiseleri de görüyoruz ama bunlar öğleden sonrası için daha uygun düşüyor. Alt kısımları kloş gelen veya büzgülerle süslenmiş günlük elbiselerde vitrinlerde boy gösteriyor. Fır, fır ise bu seneki günlük elbise modellerinin baş aksesuarı konumunda, yakalarda, kola ve kol ağızlarında hatta etek uçlarında bile bol, bol fır,fır kullanılmış. Elbise modelleri günlük olarak daha sade ama renk seçenekleri oldukça geniş tutulmuş, ne renk ararsanız var, sarılar, kahveler, siyahlar, lacivertler ve özellikle kırmızı elbiseler bu yıl altın çağlarını yaşıyorlar.

Etek boylarına gelirsek yine her boyda günlük elbiseler çeşitlenmiş, ama kalem etek tarzı ile diz ve diz altı etekleri olan elbiseler daha popüler. Elbise günlük modelleri siz değerli bayanların zevkine sunulmadan önce değerli tasarımcılar uzun, uzun düşünerek karar veriyorlar, her yıl değişik modelleri size sunmak için. Bu yıl aynı zamanda eskiye dönüş de olmuş, 70 li yılların elbise modellerine çok benzeyen tasarımlar ilgi çekiyor. Kollar ise uzun tabii ki var ama kolsuz elbiseler de bir hayli fazla, gün içinde rahat hareket etmek isteyenler kolsuz elbiseleri giyerek bunu sağlayabilecekler. Bayanlar her zaman modern ve şık olmak isterler ve moda onlar için var.

Günlük Elbise Modelleri ResimleriYorum Yaz