Gecelik modelleri

En rahat  kıyafetiniz nedir diye sorsalar eminim ki bir çoğumuz gecelik cevabını verirdik. Tüm günün yorgunluğunu attığımız evde ve yatarken tercih ettiğimiz gecelik modellerinde sezon trendlerini sizler için araştırdık. bir çok ünlü iç giyim ve gecelik ürünleri koleksiyonu buluna markaların son derece şık gecelik modellerinden oluşan son derece şık gecelik modellerini sizler için seçtik. Gecelik modellerinde bu sezon özellikle takım olan modellerde desenli ve desensiz parçalardan oluşan takımlar dikkat çekiyor. Askılı, kısa kollu ve uzun kollu gecelik modelleri sezonunda şortlu, elbise şeklinde ve uzun pantolonlu modellerde karşımıza çıkıyor.

yılında bayan gecelik modellerinde öne çıkan renkler; pembe, mor, pudra renkleri, mor, lila, yeşil, mavi gibi renklerden oluşuyor. Gecelik modellerinde bu sezon ayrıca desenli gecelik modellerinde çiçek desenleri, sevimli hayvan figürleri, çizgili, geometrik desenli modeller ve tribal desenlerde sıkça karşımıza çıkan gecelik modelleri arasında yer alıyor. Victoria’s Secret, Oysho, Ayyıldız, Penti.. vb markaların 2013-gecelik ve pijama koleksiyonlarında karşımıza çıkan modellerde özellikle sexi ve çekici bir gecelik arıyorsanız askılı ve şortlu modeller bunların yanı sıra mini elbise şeklindeki  modeller karşımıza çıkıyor. Özellikle bu yıl bayan gecelik modellerinde dantelli modeller ön plana çıkıyor.

Tercih edebileceğiniz son derece şık gecelik modellerinde sevimli bir görünüm kazanmak istiyorsanız desenli modelleri tercih edebilirsiniz. Bu sezon gecelik ve pijama takımı modellerinde ayrıca dekolteli elbise şeklinde ki modeller son derece ilgi çekiyor. Sizler için seçtiğimiz bu birbirinden şık ve son derece modern gecelik modellerini yatarken veya evde günlük olarak tercih edebilirsiniz. Özellikle desenli gecelik modellerinde şortlu takım şeklinde ki modeller oldukça tarz ve trend bir stilde karşımıza çıkıyor.

En güzel pijama modelleri burada: pijama takımı modelleri

Gecelik modelleri ResimleriYorum Yaz