Şık Gece Elbiseleri ve Fiyatları

Bu sezon gece elbiseleri çok fazla model ve fiyat ile vitrinlerdeki yerini aldı. Özel tasarım bir gece kıyafeti almayı düşünüyorsanız bütçenizi zorlayacak bir miktarı gözden çıkarmanız gerekir. Gece elbiselerinin çoğu sadece bir gece giyilir ve genelde oldukça da pahalıdır. Gece elbise modelleri ve fiyatları çok geniş bir skaladadır. Bu geniş seçenekte bütçenize ve zevkinize eş değer bir kıyafet bulamamanız mümkün değil. Eğer özel tasarım kıyafetler bütçenizi aşıyorsa modacıların sınırlı sayıda ürettiği gece kıyafetleri onlara göre daha ucuz fakat gene de ciddi paralaradır.

Kişiye özel tasarım ya da ünlü bir modacının sınırlı sayıda ürettiği elbise gündeminizde değilse dünya çapında markaların kreasyonlarına da bakabilirsiniz. Bu kreasyonlar yüksek fiyatları ile gözünüzü korkutabilir elbette. Ülkemizde de tekstil sektörünün çok gelişmiş olduğu zaman zaman dünya modasına yön verildiği de unutulmamalıdır. Gece elbise modelleri ve fiyatları konusunda daha makul seçenekleri yerli butik ve mağazalarda bulmak mümkündür.

İstanbul Fashion WeekGünseli Türkay Defilesi

Sevgili Moda takipçileri bugün sizlere İstanbul Fashion Week& Günseli Türkay Defilesi bugün itibari ile başladı.Günseli Türkay defilesinde,havuç rengi pantolonlar,ipek gömlekler ve bantlı vücuda oturan asimetrik uzun elbise modelleri yer aldı. Kuş deseninde dikkat çektiği koleksiyonda nude sarı tonlar yer alıyor.Bizlerde her zaman olduğu gibi modanın kalbi nerede atıyorsa bizler oradayız sizin için takip ediyoruz şimdi isterseniz hep birlikte İstanbul Fashion WeekGünseli Türkay Defilesine göz atalım…

Şık Gece Elbiseleri ve Fiyatları ResimleriYorum Yaz