Forever New Mezuniyet Elbiseleri

Dünya’nın farklı şehirlerinden ilham alarak hazırladığı koleksiyonlarıyla modaya yön veren Forever New Avustralya’nın en hızlı büyüyen markalarından birisidir.Neden mi? 2006 yılında sadece bir mağazayla hizmet vermeye başlayan Forever New‘ in bugün 8 ülkede 193 mağazası bulunmaktadır.

 Uyumlu koleksiyonlarıyla göz dolduran Forever New, bu sene yine feminen çizgisini devam ettirdiği müthiş koleksiyonlar hazırlamış.

Malum çoğumuzun lise- üniversite mezuniyetinin yaklaştığı bugünlerde, herkes bir telaş içerisinde. En büyük dert ise mezuniyet elbiseleri oluyor. Kısa ya da uzun karar verilemeyen modeller, çeşitli renkler…Hepsi mağazanın içerisinde kendimizi kaybetmemize neden oluyor.

Bu yazımda tarzını çok beğendiğim, sıklıkla alışveriş yaptığım Forever New markasının, mezuniyet gecesi için çok uygun olacağını düşündüğüm modelleri hakkında paylaşımda bulunmak istedim.

Forever New Mezuniyet Elbiseleri Photo Gallery 

  • Uzun elbiseler, özellikle üniversite mezuniyeti için uygun olacaktır. Siyah çok tercih etmeyin; fakat dantel detaylı bir siyah elbisenin kimseye zararı olmaz.Bu maxi elbiselerle, rahat dans edip edemeyeceğinizi düşünün, buna göre karar verin derim.
  • Önü kısa arkası uzun modellerle  ‘ Kısa mı uzun mu elbise tercih etsem? ‘ derdi son buluyor.
  • Tamamı pullu bir elbise tercih edebilirsiniz.
  • Krem tonlarındaki mini elbiseler de, mezuniyetiniz için uygun olacaktır. Çok açık renk seçmemekte fayda görüyorum.
  • Kıyafetinizi kemerlerle tamamlayabilirsiniz.Takı seçimi ve makyajınız konusunda ölçülü olmaya dikkat edin.

Yorum Yaz