Desenli elbise modelleri 2013

Desenli elbiseler 2013 yılının favori elbise modellerinden. Bu yıl günlük ve gece elbiselerinde desenli modeller oldukça öne çıkıyor. Bir çok marka 2013 koleksiyonlarında desenli elbise modellerine yer vermiş. Bu sezon günlük kıyafet seçiminde de sıklıkla kullanılacak desenli elbiseler çiçek desenleri, çizgiler, puantiye desenleri, hayvan desenleri ve minik figürlerden oluşan desen çeşitliliği ile son derece popüler.

Bu yaz tercihiniz desenli elbise modellerinden yana ise desenli elbiseleri şık ince bir kemer ile daha da şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Kilolu bayanlar için de uygun desenli elbise modelleri mevcut özellikle de dikey çizgili elbise modelleri sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterebilir. Desenli elbise kombini yaparken de sade ve desensiz parçalarla kombinlemeye özen gösterin. Renk ve desen karmaşası hem gözü yorar. Hem de göze hoş görünmez. Yılın trend sandalet modellerinden olan bantlı sandaletlerle özellikle ya aylarında desenli elbise modellerini kombinleyebilirsiniz. Bu yazın trend renkleri açık yeşil, pudra, fuşya, turkuaz,, mercan rengi. Ayrıca siyah ve beyazın uyum sağladığı çizgili elbise modelleri de bu sezon oldukça rağbet görüyor.

Desenli elbiseleri trendlere uygun giyinmenizi sağlamak için elbette en önemli detay trend parçaları tercih etmektir. Yılın popüler ayakkabı modelleri, çantaları, ceketleri ile kombinlediğinizde daha havalı ve trend bir görünüm yakalayabilirsiniz. Bu da modayı da yakından takip ettiğinizi gösterecektir. Özellikle çiçek desenli elbise modelleri bu yıl çok moda. Ayrıca geleneksel motifler, tribal desenler, baskı desenleri de sıklıkla kullanılmakta. Örneğin şifon kumaşlı elbise modelleri bu yazın favorileri arasında. Bu elbise modellerinde ise çiçek desenleri son derece hoş görünüyor. Bu yaz trend desenli elbise modelleri pileli ve kloş etekli elbiseler olarak karşımıza çıkıyor. 2013 elbise modelleri içinde desenli elbiseleri en trend modeli olarak belirleyebiliriz.

Desenli elbise modelleri 2013 Photo GalleryYorum Yaz