Mango Büyük Beden Elbise Modelleri

Mangonun büyük beden koleksiyonunda 40-52 beden arası kıyafetler ve aksesuarlar yer alıyor. Bu sezon büyük beden elbiselerde son derece fazla çeşit var. Mangonun büyük beden elbise modellerinde hileli elbise modeli dediğimiz yani bayanlarımızı daha ince ve derli toplu gösteren elbise modelinide bulabilirsiniz.

Mango büyük beden elbiselerde violeta adını verdiği koleksiyonunu hazırlamış, özellikle büyük beden müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için göz önünde bulundurarak hazırlamıştır. Mango,  büyük beden hattı olan “Violeta“nın kataloğunu görücüye çıkardı. Kataloğun çekiminde Robyn Lawley yer aldı. Büyük beden model kot, baskılı t-shirtler ve rahat elbiselerden oluşan parçalarla görücüye çıkartmıştır. Mangonun büyük beden Violetakoleksiyonu tamamen büyük beden kadınların ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmıştır. Tüm büyük beden kadınların kalbimango’da atacaktır bu sezon. Büyük bir çalışma içerisinide hazırlanan koleksiyon mango alışveriş sitesinde de bulabilecek ve satında alabileceksiniz.

Modern, çekici, seksi ve şık giyinmek isteyen genç kadınlar artık Violeta by Mango koleksiyonunda aradıkları her şeyi bulabilecekler. Büyük beden giyinen genç kadınların konforlu, feminen ve modern bir görünüme sahip olması için oluşturulan bu özel koleksiyon, kırk kişilik özel uzman bir ekip tarafından tasarlandı. Violeta by Mango koleksiyonu; Almanya, İtalya, Fransa, Rusya, İspanya ve Türkiye’de satışa sunulacak. Koleksiyona her ay yeni ürünler eklenecek. Bu özel koleksiyona 15 Ocak’tan itibaren seçilmiş Mango mağazalarından ve online satıştan ulaşabilirsiniz.

Mango Büyük Beden Elbise Modelleri Resimleri 

 

Yorum Yaz