Yırtmaçlı Abiye Modelleri

Özel gecelerde ,  düğünlerde , gece gezmelerinde , davetlerde rahatlıkla tercih edebileceğiniz yırtmaçlı abiye modelleri sizlerin beğenisine vitrinlerde dizilmişlerdir. Bayanlarımızın abiye seçimleri arasında ilk sırada yerini almışlardır. Özel gecelerinizi için rahatlıkla tercih edeceğiniz yırtmaçlı abiye modelleri ile çok şık ve çekici gözükeceksiniz. Farklı kumaş ve renklerden tasarlanan yırtmaçlı abiye koleksiyonlarına mutlaka göz atmalısınız deriz. Bayanlarımızn çok beğendiği bir model olan yırtmaçlı abiyeler sizleri alımlı ve zarif gösterecektir. En çok siyah renge çok yakıştığını düşündüğümüz yırtmaçlı abiye modelini diğer renklerde de çok hoş tasarımları bulunmaktadır. Bu renklerin başında zümrüt yeşili , kırmızı , mavi , bordo , turkuaz , su yeşili gibi ve daha fazla rengide bulacaksınız.yılının en modern ve trend yırtmaçlı abiye modelleri genel olarak uzun modellerden oluşuyor.

2014 yılında abiye modellerinde en iyi çıkışı yapan yırtmaçlı abiye modelleri olmaktadır. Ayrıca üzerinize giydiğiniz bu yırtmaçlı abiye modelleri ile çok da seksi görüneceksiniz deriz. Özellikle sırt dekolteli ve yırtmaçlı abiyeler çok hoş. Yani yılında yırtmaçlı abiyeler sezon trendi. Ünlülerinde sıkça tercih ettikleri kıyafetleri arasında ilk sırada olmaktadır. Eğer sizlerde uzun bacak yapısına shipseniz derin yırtmaçlı abiyeler ile şık ve zarif  , çekici bir görünüm kendinde yaratabilirsiniz.

Modayı yakından takip ediyorsanız özel günleriniz için sizde yırtmaçlı abiyeleri tercih edebilirsiniz. 2014 yılında ilkbahar ve yaz sezonunda özel günlerinizde tercih edeceğiniz 2014 yırtmaçlı abiye modellerini giymek için biraz cesur olmanız gerekir. Straplez yırtmaçlı abiyeler , gögüs dekolteli ve tek omuz yırtmaçlı abiye modellerinden seçiminiz yapabilirsiniz. Abiye almadan önce sitemize göz atmanızı öneririz.

Yırtmaçlı Abiye Modelleri ResimleriYorum Yaz