Zümrüt yeşili abiye elbise modelleri

Moda dünyasına bazı akımlar aniden gelir. Bir bakarsınız hiç gündeminizde olmayan bir model ya da renk gelir gündeme oturur. Hâlbuki o renk herkesin sevdiği ama çok moda sektöründe kullanılmayan bir renktir. Böyle bir rengimiz de zümrüt yeşilidir. Bir an hiç giymeyeceğinizi düşündüğünüz ağır iddialı renk gelir modanın merkezine oturur. Zümrüt yeşili de böyle bir renktir. Ağır ve iddialı bir renk olduğu için sanki insanlar özellikle modacılar uzak duruyordu.  Zümrüt yeşili abiye elbise modelleri aniden hayatımıza girdi ve biz onları çok sevdik.  Özellikle elbise de ağır bir zarafet ile taşınan zümrüt yeşili renk bu sene moda olmakla, iyi ki zümrüt yeşili oldu gözlerimiz bayram etti dedirtmiştir kadınlara.

Gerek bir akşam yemeği gerekse özel bir davet için zümrüt yeşili renk oldukça uygun ve şık bir tercihtir. Zümrüt yeşili abiye elbise modelleri genç kızlar kadar kadınların da neredeyse kapış kapış aldığı çılgın bir modaya dönüştü. Zümrüt yeşili rengin sevilmesi kadar giyende ve çevresinde oluşturduğu pozitif enerji ile de zevkle giyilen bir renktir.

Abiye elbiseler eskisine göre çok daha geniş seçenekler sunuyor. İddialı renkler arasına zümrüt yeşili de dâhil olmaktadır. Zümrüt yeşili abiye elbise modelleri tesettür modelleri ile de oldukça beğeni toplamaktadır. Tesettür giyim için hazırlanan abiyelerde zümrüt yeşili elbiseler oldukça fazla bulunmaktadır. Zümrüt yeşili de çok avantajlı bir renktir sarışından esmere her tene yakışır.

Zümrüt yeşili abiye elbise modelleri ResimleriYorum Yaz