Yeşil abiye modelleri

yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde kokteyllerde, düğünlerde ve şık gece davetlerinde giyebileceğiniz yeşil abiye modellerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Geçtiğimiz yıllarda da moda renklerden olan yeşilyılında bir çok modacı tarafından tercih edilen renkler arasında. Özellikleyılında zümrüt ve mint yeşili son derece öne çıkan renklerden. Zümrüt yeşili ve mint yeşil abiye modelleri bu sezon son derece sıkça kullanılıyor.

Şık ve trend bir gece elbisesi arıyorsanız ve seçmekte zorlanıyorsanız size yardımcı olmak için sezonun en popüler yeşil abiye modellerini önerebiliriz. Özellikle yaz aylarında mint yeşil abiyeleri kullanabilirsiniz. Sonbahar ve kış aylarında ise zümrüt yeşili abiyeler daha uygun olacaktır. Bu sezon straplez abiye modellerinde kalp yakalı modeller ön plana çıkıyor bunun yanı sıra şifon abiyeler ve dantel abiye modelleri de hiç olmadıkları kadar popüler abiye modellerinden. Yeşil abiye modellerinde de bu tasarımları tercih edebilir trend olan modellerle trend renkleri birleştirerek hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Yeşil abiye modelinizin sizi zayıf göstermesini istiyorsanız bele kadar dar inen ve belden açılan şifon etekli abiye modellerini tercih ederek kalça ve karnınızdaki yağlanmayı gizleyebilirsiniz. Her rengin bir hayranı vardır mutlaka.Yeşil renk ise abiye elbise modellerine çok yakışan son derece zarif bir renktir ve bir çok tonunun olması da yeşil rengi daha seçilir kılmaktadır.

Yeşil abiye modelleriyılında sezona damgasını vuruyor.abiye modellerinde yeşil renk oldukça ön plana çıkıyor. Özellikle zümrüt yeşil abiye modelleri fark yaratmak isteyen bayanlar için son derece ideal renklerden. Yeşil rengin en zarif halini özel davetlerde kullanmak isteyen şık bayanlar için yeşil abiye modellerini sizler için hazırladığımız galerimizden inceleyebilirsiniz.

Yeşil abiye modelleri ResimleriYorum Yaz