Yeni Sezon Uzun Abiyeler

Abiye denildiği zaman akla bir çok şey gelmektedir. Çünkü o kadar çok çeşit vardır ki, aralarından en uygun ve doğru olanı seçmek mümkün değildir. Ancak bu konuda doğru karar verebilmek için  bir klavuza ihtiyaç vardır. Her sene değişen modeller, yeni tasarımlar gibi bir sürü nedenden ötürü modayı takip etmek gerekebilir. Her bayanın ihtiyacı, zevki, vücut tipi, ten rengi birbirinden farklıdır. Bu nedenlere uygun olarak abiye elbise seçmeleri gerekmektedir. Ancak doğru seçilmiş abiye elbiseyle, doğru ve güzel bir şıklığa kavuşabilirsiniz. Size önerim, şu soğuk kış günlerinde uzun abiye modellerini tercih etmenizdir. Özellikle de yaklaşan yılbaşı gecesi için mükemmel bir seçim olabilir. Elbetteki düğün, nişan gibi özel günlerde de seçiminizi uzun abiye modellerinden seçebilirsiniz.

Hangi modellerden seçeceğinize ise 2014 uzun abiye modellerinden karar verebilirsiniz. Henüz seneye girmesek de ünlü tasarımcıların kreasyonlarını görücüye çıkardı. Özellik de bu sene siyah rengin uzun abiye modellerine hakim olması, tasarımcıların ürünlerinde en çok göze çarpan özellik oldu. Oldukça iddialı ürünlere sahip olan 2014 uzun abiye modellerine sadece siyah renk değil, yazın renkleri olan açık renkler de kullanılmış. Bu noktada önemli olan bir başka konu ise sizin en ideal görüntüye nasıl kavuşacağınız? Öncelikle nasıl bir görüntüye kavuşmak istediğinize karar vermelisiniz.

Yani, herkesi kendinize hayran bırakacak bir görüntüyle çıkmak isterseniz kırmızı gibi çarpıcı renkleri tercih ederken, daha zarif ve sade bir görüntüse sahip olmak isterseniz de beyaz, toz pembe gibi yumuşak renkleri tercih etmelisiniz. Tüm bu tercihleriniz için 2014 uzun abiye modellerine bakmanız da yarar var. Her markanın ürünlerine bakarak doğru karar verebilirsiniz. Hangi renkler, hangi modeller ve hangi tarzlar bu seneye damgasını vurmuş yakından takip edebilirsiniz.

Yeni Sezon Uzun Abiyeler ResimleriYorum Yaz