Trend abiye modelleri

sezonunun en trend abiye modelleri birbirinden güzel renkleri ve şık tasarımlarıyla her kesime hitap ediyor. Yılın en trend abiyelerinden örnekleri sizler için derlediğimiz bu yazımızda çok beğeneceğinizi düşündüğümüz trend abiye modelleri yer alıyor. Yeni sezonda bir çok markanın koleksiyonunda yer verdiği modeller arasında seçtiğimiz bu şık abiye modelleri özellikle de bu yaza damgasını vuracak türden.

Bu sezonunda bilindik markaların öne çıkan tasarımları arasından seçtiğimiz en trend abiyeler daha çok şifon etekli, balık model,  straplez, askılı, tek omuzlu ve uçuş uçuş modellerde seçenekleriyle göz kamaştırıyor. En iddialı ve canlı renkler ve en modern tasarımlarıyla bu sezonda trend abiye modellerinin fiyat seçenekleri, markaları ve modellerindeki farklılıklarına göre değişkenlik gösteriyor.Özel bir davet için abiye arayışı içindeyseniz ve henüz istediğiniz tarz da bir abiye elbise bulamadıysanız sizin için eklediğimiz yılın en trend abiye  modellerini inceleyerektrendlerini ve öne çıkan modelleri daha yakından inceleyebilirsiniz. Özellikle bu yıl straplez abiye modellerinde kalp yakalı tasarımlar son derece öne çıkarken bayanların öncelikli tercih ettiği abiye modelleri arasında yer alıyor. Sezonun ilgi çeken bir diğer trend abiye elbise modelleri ise dantelli veya dantel detaylı abiyeler olarak karşımıza çıkmakta. Uzun veya mini abiye fark etmeden her ikisinde de tercih edilebilen dantel kumaşlar bu sezon olduğu gibi önümüzdeki yılda da popülerliğini sürdürmeye devam edecek.

2013 trend abiye modellerinin özellikle renkleri bu yılın trend renklerinin öne çıkmasıyla oluşuyor. Bu yıl abiye modellerinde öne çıkan renkler saks mavisi,yeşil tonları, pudra renkleri , mercan rengi renkler bu yıl abiye modellerinde ön planda olan renklerden. Sezonun en şık ve trend  modellerinden oluşan abiye modellerinden hazırladığımız galerimizi daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Trend abiye modelleri ResimleriYorum Yaz