2014 Tek Omuzlu Abiye Modelleri

Özel davetler, her insanın hayatında bulunması gereken organizasyonlardır. En güzel vakitlerin geçirildiği, hoş sohbetlerin edildiği, yemeklerin yendiği, müzik dinlendiği belki de dans edildiği ortamlardır. Bu gibi organizasyonlara hayatımızda her zaman olan şeyler değildir. Bu sebeple bu günlere ayrı bir özen ve itina ile hazırlanırız. Daha özel kıyafetler giyer, daha özel aksesuar takar ve daha özel makyaj yaparız. Tüm bunlar kendimizi iyi hissetmek, dışarıya da iyi görünmek adına yaptığımız şeylerdir. Ancak bunların arasında öyle önem verdiğimiz bir konu var ki, o da kıyafet seçimi. Ne istediğimize, neyi sevdiğimize, neyin bize yakışacağına karar vermek oldukça zordur. Özellikle de bayanlar bu konuda oldukça seçiçidirler. Tercihlerini genellikle abiye elbiseden yana kullanan bayanlar için daha henüz iş bitmemiştir. Şimdi sıra abiye modelini seçmeye gelmiştir.

Vücut tipine, ten rengine, beden ölçüleri ve elbetteki tarzına uyan bir modeli seçmesi kaçınılmazdır. Karar verme aşamasında bizce her yıl değişen modelleri takip etmek yerinde olacaktır. Özellikle son yıllarda moda olan tek omuzlu abiye modelleri oldukça revaçta. Genç kızların tercih ettiği bu model, mezuniyet balolarında çok fazla tercih edilen bir model. kısa ve uzun elbiselerde oldukça sık kullanılan bu tek mouzlu abiye modelleri, sadece geç kızların değil, her yaştan bayana yakışan bir model. 2014 tek omuzlu abiye modellerinde göze ilk çarpan özellik, renkler ve omuz askısına eklenen detaylar.

Mavi tonların ve açık pembenin hakim olduğu tek omuzlu abiye modelleri, omuz askısındaki taş, tül ve değişik aksesuarlarla göz dolduruyor. Ayrıca bu sene tül etek kısmında da kullanılmış ve oldukça hoş bir görüntü elde edilmiş. Eğer sizde tek omuzlu abiye modeli düşünüyorsanız, vakit kaybetmeden bakmaya başlayın, bu senenin yeni trendlerini kaçırmayın.

Şık ve modern tek omuzlu abiyeler burada: tek omuzlu abiye modelleri 2014

2014 Tek Omuzlu Abiye Modelleri Photo GalleryYorum Yaz