Taşlı abiye modelleri

2015 TAŞLI ABİYE MODELLERİ

Taşlı abiye modeller 2015 yaz sezonu içinde dünyaca ünlü marka ve tasarımcıların koleksiyonlarında şimdiden yerini aldı. Özellikle göğüs kısımlarında kullanılan taş detaylar abiye kıyafetlerin göz alıcı bir görünüm almasını sağlıyor. 2015 taşlı abiye tasarımları arasında en çok dikkat çeken renkler mavi, pembe, sarı ve krem tonları oluyor.

Moda takipçileri sizlere bugün bir birinden güzel yazlık abiye elbise modellerini de tanıtmak istiyorum,yeni sezon abiye elbise modelleri, 2015 yılına yaklaştığımız bu günlerde abiye elbise modelleri canlı renklerle merhaba dedi,bugünlerde yeni bir abiye elbise modeli almayı düşünüyorsanız alışverişe çıkmadan önce sizleri sitemize davet ediyoruz en güzel elbise modelleri,en güzel kazak modelleri,hırka modelleri,bere atkı modelleri,moda ve aksesuar alanında giyim ve elbise alanında her şeyi bulabileceğiniz tek adres. Şimdi isterseniz hep birlikte yakından inceleyelim…

Taşlı abiye tasarımları arasında mini elbiseler, uzun yırtmaçlar, geniş sırt dekolteleri bayanların ilgisini bu sezonda çekemeye devam ediyor. Siz de katılacağınız davet ve gecelerin yıldızı olmak istiyorsanız taşlı abiye tasarımlar tam size göre. Mağaza ve vitrinleri modern ve klasik taşlı abiye modelleri süslemeye başladı.

Taşlı abiye modelleri Resimleri 

Yorum Yaz