Straplez abiye modelleri

Tasarlanan modellerin en dikkat çeken tarafı son derece canlı ve parlak renklerden oluşması. Straplez abiye sadece üst kısmı ile bile dikkat çekici bir model olabilirken modacıların çalışmaları farklı ve gerçekten göz alıcı tasarımların oluşmasını sağlamış. Hazırlanan straplez abiye modellerinde de bunu fark edebilirsiniz. Yer alan modellerde elbette en çok sevilen modeller kabarık etekliler. Straplez abiyeler arasında peri masalı havası veren kabarık etek tasarımları sizin de içinizdeki prensesi ortaya çıkaracaktır. Bunun yanı sıra göz alıcı bir güzellikte. Genç kızlar daha çok bu modelleri seviyor ve haklılar.

Bunun dışında straplez abiye modellerinde neler var? Öncelikle saten kumaşlı modeller önde yer alıyor. Bu anlamda pek çok farklı abiye tasarımı görebilirsiniz. Bunun yanı sıra biraz daha orta yaşa hitap eden bolerolu straplez abiyeler de son derece şık modeller. Üzeri işleme ya da güpürle kaplanan bu modeller özellikle uzun boylu bayanlarda çok şık duruyor. Bunun dışında straplez abiye modellerinde streç kesimler kullanılabiliyor. Arkası uzun kuyruklu dar etekli bu modeller de seviliyor.

Straplez abiye modellerinin son modeli tül kaplamalı modeller. Üzerinde saten kurdele kemerlerin olduğu bu modeller hem genç hem de orta yaş bayanların kullanabileceği modellerden bir tanesi. Bu nedenle de oldukça ilgi gören bir model. Tül straplez abiyeler göğüsten genişleyerek uzun bir etekle tamamlanıyorlar. Bu da daha kullanışlı olmasını sağlıyor. Bunun yanı sıra renkleri de oldukça güzel. Straplez abiye modelleri kendi kombinlerinizi de kurabileceğiniz eşsiz bir katalog sunuyor. Bu nedenle eğer yakın tarihlerde abiye kullanacaksanız en azından birkaç straplez abiye modelini gözden geçirmenizde yarar var.

Straplez abiye modelleri ResimleriYorum Yaz