Straplez Abiye Modelleri 2014

Straplez tasarım tüm sezonlarda abiyeler de, elbiselerde kullanılan ve vazgeçilmeyen bir büyüsü vardır. Önemli olan kişinin üzerinde doğru yeri bularak tasarlanmasıdır. 2014 straplez abiye modelleri çok fazla düşük açıklık ve yüksekte yapılmayarak doğru yeri bulmak önemlidir. Straplez abiye modelleri 2014 sezonunda yuvarlak, düz, oval ve daha değişik kesimlerle yer alıyor. Straplez 2014 abiye modelleri arasından kabarık tasarımlar yerine daha çok etek kısmındaki tüller, kloş etekler, kuyruk detaylarına yer verilmelidir. Abiye her zaman kişinin kendi vücut ölçülerine göre yapılmalıdır. 2014 straplez abiyeler arasında göğüs üzeri payetli işlemeler, tül detaylı ya da sade kumaş ile tasarlanabilir. Balık etekli straplez abiye 2014 sezonunda çok fazla göreceğiniz ve tercih edeceğiniz modellerin başında geliyor.

Çünkü balık etek modeli daima kişinin uzun gözükmesini sağlamaktadır. Boyunu yukarı çekerek kısa boylu bayanların kurtarıcısı olacaktır. Straplez abiye resimleri için detaylı araştırma yapılarak istediğiniz modeli belirleyebilirsiniz. 2014 straplez abiye resimleri arasından bele kadar oturan modeller kadar basen kısmına oturan tasarımları da göreceksiniz. Abiye seçimlerinizde kabarık, taşlı tasarımlar değil daha çok model ağırlıklı elbiseler görülecektir. Straplez 2014 abiye resimlerine dikkatle bakarak göğüs bölgesinin aşırı dekolteli olmadığını fark edeceksiniz. Straplez aşağıda ya da çok fazla yukarı olması kesinlikle hatalı bir kesimdir. Bundan dolayı straplez abiye 2014 yılında doğru kesimler ile bayanların istediği şıklığı sağlayacaktır. Abiye straplez modelleri 2014 sezonunda değişik tasarımlar ile karşınıza çıkacaktır.

2014 straplez abiye fiyatları tercih edilen taş, gipür, kumaş ve malzemeler göre farklılık gösterecektir. Straplez tasarımlarda kol olmadığından dolayı daima daha uygun fiyat olacaktır. Straplez 2014 abiye fiyatları sayesinde en özel davetlerde şıklığı anında yakalayacaksanız. Taşlı straplez abiye 2014 sezonu içinde ön kısımda ve etek bölgelerinde tercih edilecektir. Taş ve pullar abiye üzerinde kullanılmasa da olabilir. Bu kişinin kendi tercihini ve tarzına bağlıdır. Tüllü straplez abiye modelleri 2014 sezonunda etek bölgelerini hareketlendirecektir. Abiye modelleri 2014 sezonunda gece davetleriniz, nişan töreninizde, yıl sonu balosu ve daha birçok yerde kullanılarak güzelliğinizi, zarafetinizi ortaya koyabilirsiniz.

Straplez Abiye Modelleri 2014 Resimleri 

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz