Şık Abiye Elbise Modelleri

Bir akşam yemeğine çıkacağınızı varsayarak bir kombin oluşturalım. Genel vücut hatları ve normal bir boy oranı için varsayım yapıldığını unutmamak da fayda var.

Siyah derin bel dekolteli bir elbise tercih etmek doğru bir seçim olacaktır, fakat aşırı taş ve işlemeleri kabul etmemek gerekir. Böyle bir kombinin üzerine saçlarımızı maşa ile tamamlayabilir ve ağır olmayan bir makyaj ile kendinimizi hem sade hem şık göstere biliriz.

Unutulmamalıdır ki, böyle geceler de göz makyajı hayat kurtarır. Eğer elbiseniz içinize sinmedi ise; yaptığınız makyaj ile tüm dikkatleri yüzünüze yönlendirebilir ve o gece düşündüğünüzden güzel görünebilirsiniz. Çanta almayı ihmal etmek de doğru olmayacaktır.

Gece elbisesi abiye modellerikataloguna göz atmadan, ne giyeceğinize karar vermeyin.

Moda takipçileri sizlere bugünDesa Çanta Koleksiyonu modellerini tanıtacağız bir birinden güzel desa çanta tasarımları kalitesi ve modelleri ile oldukça iddealı desek abartmış olmayız loepar desenli çanta modelleri,deri çanta modelleri ile oldukça şık görünümü var fiyatı biraz pahalı olmasına rağmen çok satıyor 845 tl 445 tl arasında değişiyor isterseniz şimdi sizleri seçtiğimizDesa Çanta Koleksiyonu modellerine hep birlikte göz atalım…

Şık Abiye Elbise Modelleri ResimleriYorum Yaz