Saks gece mavisi abiye modelleri

 Saks gece mavisi abiye modellerikataloglarında yerini almaya başladı. Saks mavisi abiye için en vazgeçilmez renklerdendir. Mavinin her tonu abiyeye yakışır fakat saks mavisinin yeri ayrıdır. Saks mavisi abiye modelleri te yepyeni ürünleri ile karşımıza çıkıyor.

Abiyenin giyileceği yer oldukça önemlidir. Örneğin bir sünnet düğünü için giyilecek abiyenin aşırı uç renklerde olması, pek doğru olmaz. Ama abiyenin giyileceği yer yakın bir arkadaşınızın düğünü veya gece eğlencesi ise tam isabet olacaktır. Saks gece mavisi elbiselerin modellerine de göz atmakta fayda var tabii. Her model, her kesim, her vücutta aynı durmaz. Siz, size yakışanı deneyerek görmelisiniz. Bu yıl saks gece mavisi abiye modelleri katalogunda göze çarpan modeller; diz üstü etek ve diz altı etek modelleri şeklinde kategorize edilebilir. Düz üstü etekler için dar kesin önerisi dikkate alınmış ve diz üstü kesimler, vücudunuzu tam saracak şekilde üretilmiştir.

Abiyeler de boyun kısmını seçmek de oldukça önemlidir. Yeni abiye modellerin de bisiklet yaka ve v yaka ön planda görülmekte. Eğer gerdanınıza ince, zarif bir kolye takmayı planlıyorsanız v kesim tam size göre. Yeni saks gece mavisi abiyelerin etek modellerin dekatalogunda ufak bir yenilik de var aslında, etekler zigzag şeklinde kesilmiş ve kabartılmış, bu canlı model, genç yaştaki cıvıl cıvıl hanımlara hitap etmektedir, bir görün, siz de kararınızı verin..

Saks gece mavisi abiye modelleri ResimleriYorum Yaz