O abiye, şu abiye, bu abiye

Model seçiminde titiz davranın

abiye modelleri titiz bir tasarımla tasarımcılar tarafından şimdiden butiklere eklenmiş durumda. Sizlerde tasarımcılar kadar titiz bir seçimi yapmaya özen göstermelisiniz. Bunu da ancak tüm tasarımlara şöyle bir göz gezdirdikçe anlayabilirsiniz. Model konusunda seçiminizi tamamen giyeceğiniz ortama göre yapmalısınız. Bu konuya biraz değinmek istiyorum. Bu konu hakkında seçimlerinize ne denli yön verebiliriz buna göre karar vermeliyiz.

Giyilecek alana göre doğru seçim yapmak

Abiye elbise seçiminde en önemli detayın kesinlikle ve kesinlikle giyilecek alana göre yapılması son derece önemlidir. Diyelim hoş bir baloya katılıyorsunuz. Bu alanda çok uçuk ve mini olan bir abiye seçmek sizce doğru olur mu? Benim tercihim bu alanlarda daha çok uzun tasarımlar üzerine oluyor. Aynı şekilde katılacağınız özel davetler, abiyeyi giyeceğiniz alanlar her zaman için sizin en temel abiye seçme seçenekleriniz olsun. Bu detaya dikkat ettiğiniz sürece doğru bir karar verebilir, kendi modanızı buna göre şekillendirebilirsiniz.

Abiye seçimleri, abiye koleksiyonları, abiye markaları ile ilgili tüm detayları sizlere ayrıntılı olarak bu makalede paylaşmak isterdim. Ancak diğer paylaşımlarım için de sizlere bu tür detayları aktarıyor olacağım. Bununla birlikte iyi bir seçimi ne denli yapılabilir ve en şık abiye elbise modası nasıl oluşturulabilir, bunun hakkında detaylı bilgi de veriyor olacağım. Modayı her an takip etmek isteyenlerin adresi yatkalkmoda.com sayfamızdan detayları inceleyebilir, moda olmadan bir gününüzü bile geçirmemiş olabilirsiniz.

O abiye, şu abiye, bu abiye Resimleri 

Yorum Yaz