nişanlık modelleri

Yeni sezonda bayanların düğün ve nişan gibi önemli alanlarda tercih edebilecekleri tasarımları derledik. nişanlık modelleri adı altında topladığımız yeni sezon abiye tasarımlarıyla, görülmeye değer şık butikleri sizlere sunuyor olacağız. Bu yazımızda sadece tasarımları değil bunun yanında en şık nişanlık modelleri tasarımlarını nasıl kombine edebilirsiniz sorusuna da cevap veriyor olacağız. Tasarımlar, renkler ve modellermodasında bambaşka görünüyor. Özel markaların oluşturdukları koleksiyonda o kadar fazla model var ki, seçim yapmanın ne kadar zor olduğunu söylemek daha doğru olur. Ancak ayrıcalıklı olan nişanlık modelleri tasarımlarından, hoş bir kombine ve ideal bir seçim yapabilirsiniz.

Nişanlık modelleri koleksiyonlarında renk konusunda zorluk çekeceğinizi düşünmüyorum. Hemen her renge kolayca ulaşabilirsiniz. Her marka kendine has renkleriyle butiklerinde oluşturmuş. Nişanlık modelleri denildiği zaman, akla sadece tek renkli tasarımlar gelmeli bence.  Kış modasında da nişanlık koleksiyonu daha çok uzun tasarımlardan oluşuyor. Bu modellere yoğunlaşabilirsiniz. Yada bunun yanında farklı modelleri de tercih edebilirsiniz. Kısa nişanlık modelleri yeni sezonda kış modasında dahi tercih ediliyor. Bu tasarımlara da yoğunlaşabilirsiniz. Kış sezonunu yavaş yavaş geride bırakıyoruz. Dolabınıza eklemeyi düşündüğünüz uzun nişanlık tasarımını, yaz modasında da tercih edilecek şekilde uyumlu olmasına dikkat edin.

Marka reyonlarına şöyle bir göz attığımız zaman, hemen her marka birbirine benzeyen, ancak detayda farklı olan tasarımları oluşturmuş. Aslında nişanlık abiye modellerini şık gösteren ayrıntı da bu tür detaylardır. Mesela omuz bölgesinde şık bir yuvarlak taş bu detaylara örnek olarak verilebilir. Yada bir marka düz gri tasarımlardan oluşan nişanlık tasarımlarına yoğunlaşırken, diğer bir marka bu tasarımın üzerine pullar da ekleyerek farklı bir konsept oluşturmuş. Modeller kusursuz ve her markanın kendine has bir tarzı olduğunu buradan çıkarabilirsiniz.

nişanlık modelleri ResimleriYorum Yaz