Mavi abiye modelleri 2013

Mavi abiye modelleri bu yılda oldukça trend olan gece elbisesi renklerinden biri olarak karşımıza.2013 yılında bayanların en çok rağbet gösterdiği modellerden biri olan mavi abiye modelleri sezonun yükselen trendleri arasında yer alarak karşımıza çıkıyor. 2013 ilkbahar yaz aylarında karşımıza en sık şekilde çıkmakta olan mavi özellikle saks mavisi tonuyla bayanların en çok tercih ettiği renklerden biri. özel bir davete, düğüne, mezuniyet gecenize, nişan törenlerine ya da kokteyllere katılacaksanız mavi abiye modelleri ile son derece şık görünerek tüm dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

Mavinin koyu tonlarının ağırlıkta olduğu trendler bu yılın en çok tercih edilenleri arasında yer alıyor. 2013 mavi abiye modellerinde bu sezon trend modeller şifon uzun abiyeler, straplez ya da askılı abiye modelleri,dar ve kısa abiye modelleri olarak karşımıza çıkıyor. 2013 yaz ve kış sezonunun en trend renklerinden bir olan saks mavisi abiye modelleri ile özellikle beyaz tenli ve buğday tenli bayanlara çok yakışan bir renk. 2013 abiye modelleri ile mavi rengin birleştiği çok şık modeller bu sezon oldukça favori abiyelerden mavinin her tonunun kullanıldığı 2013 mavi abiye modelleriyle bu yıl tüm davetlere katılabilirsiniz. Casual bir şıklık sağlayabileceğiniz mavi abiyelerle gecenin yıldızı olabilirsiniz. Son zamanların en dikkat çekici abiye elbise modelleri arasında yer alan mavi abiyeler bu sezon hiç olmadığı kadar popüler.

Gece davetlerinin birbirinden güzel abiye renkleri arasına girmeyi başaran mavi abiyeler yeni sezonda da trendler arasın da yer alarak bir çok markanın yeni sezon koleksiyonlarında yer bulacak. 2013 yılında özellikle straplez abiye modellerinde karşımıza çıkan mavi abiye modelleri bu sezon en dikkat çekici modeller arasında. Mavi abiye modelleri 2013′ün en dikkat çekici tasarımları arasın da yer alırken koleksiyonlarda ki detaylar bayanların son derece ilgisini çekiyor.

Mavi abiye modelleri 2013 Photo GalleryYorum Yaz