Lanvin Abiye Modelleri

Ülkemizde çok fazla tanınmayan bir marka olan Lanvin sıra dışı bir markadır. Özellike elbise modelleri çok şık ve zarif Lanvi’nin çekiciliği bizce detaylarının zarifliğinde gizli , göze çok batmayan adeta bir fransız sadeliğine sahip diyebiliriz. Ülkemizdeki parfüm markalarının arasından adı geçen Lanvin parfümleriyle de bilinmektedir. yılı için hazırlamış yeni sezon Lanvin koleksiyonunu mutlaka görmelisiniz. Lanvin’in kreasyonu adeta özel bir koleksiyon diyebiliriz. Lanvinabiye elbise modelleri koleksiyonu ile tüm moda severleri kendisine hayran bırakmış. Lanvin abiye elbise modelleri transparan parçalar, siyah matem çiçekleri, asimetrik kesimli abiye modelleri  ile farklılık arayan bayanlarımız için Lanvin abiyeler muhteşem bir koleksiyon.

Genellikle uzun abiye elbise modelleri ile fark yaratan Lanvin , siyah abiye modelleri ile özel günlere , özel davetlere , gece gezmelerine ayrı bir biçimde renk getiriyor. Parisin şıklığını ve estetiğini dolabında arayanlar için ilk seçenek Lanvin abiye elbise modelleridir. 2014 sezonunda Lanvin de  abiye modeller taşlarla süslenmiş abiye modelleri ile göz kamaştırıyor. Ayrıca uzun abiye modelleri, büyük kurdelalı abiye elbise  modelleri  ve daha fazlası için de Lanvin abiye elbise koleksiyonu sizleri bekliyor.

Lanvin koleksiyonu gecelere özel bir anlam katan siyah rengin ağırlıkta olduğu modelleri ön plana çıkıyor. Abiye elbise modellerinde öne çıkan transparan , tül detaylar ve çiçekler abartıya kaçmadan abiye elbiseler üzerinde çok hoş kullanılmış. Lanvin abiye elbise modelleri içerisinde en çok sade tasarımlar bulunuyor. Siyah , krem , sarı abiyeler bayanlar tarafından sıkça tercih ediliyor. Lanvin abiye elbiseler biraz fiyat açısından biraz pahalı gelebilir. Ama ben fiyatına değil ben bana yakışmasına bakarım derseniz bu Lanvinabiye elbise modelleri çok güzel diyebiliriz.

Lanvin Abiye Modelleri ResimleriYorum Yaz