2015 Kısa Abiye Modelleri

 

Gençlik partilerinin, mezuniyet törenleri ve baloların en gözde modellerinden olan kısa abiye modelleri 2015 sezonunda yine ilgi çekmeye devam ediyor. 2015 kısa abiye modelleri açısından değerlendirilince en çok tercih edilen modellerden bir tanesi olduğu görülüyor.  2015 kısa abiye modelleri sadece genç bayanlara hitap ediyor dersek yanlış olur. Asla kısa abiye modellerinden vazgeçmeyecek olan birçok bayan bulunuyor. Kısa abiye modelleri düğün ve nişan gibi organizasyonlarda da sıklıkla karşımıza çıkan modeller arasında yer alıyor.

Abiye modellerin çok çeşitli olduğundan bahsetmiştik öyle değil mi? Sadece kısa abiye modelleri dahi kendi içerisinde birçok çeşide ayrılabiliyor. 2015 kısa abiye modelleri koleksiyonu bu açıdan oldukça zengin bir koleksiyon diyebiliriz. Askılılardan straplez kısa abiye modelleri koleksiyonuna kadar birçok model bulunuyor. 2015 kısa abiye modellerini sizler için incelediğimizde en beğenilen modellerin kısa kloş abiye modelleri olduğunu görüyoruz. Hatta etekleri kabarık kısa abiye modelleri dahi çok beğenilen ve tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Pembe ve tonlarının hakim olduğu 2015 kısa abiye modelleri koleksiyonu strapez abiye modelleri açısından da zengin görünüyor. Kloş abiye modellere çok yakışan straplez kesimler bir bütün olarak karşımıza çıkıyor. Göğüs kısmı pul ve payetlerle süslenen ve vücuda oturan payetli kısa abiye modelleri etek kısmında ise oldukça kloş ve hareketli bir görünüm sağlıyor.

2015 kısa abiye modelleri sadelikten yana olan hanımları da unutmamış elbette. Şık ve zarif görünmek isteyen ancak çok fazla abartıdan hoşlanmayan bayanlara yönelik hazırlanan 2015 sade kısa abiye modelleri de çok beğenilen koleksiyonlardan biri haline geldi. Tek omuz askılı kısa abiye modelleri de etkileyici ve zarif bir model olarak karşımıza çıkıyor. Genellikle vücuda oturacak şekilde tasarlanan kısa abiye modelleri bayanlara feminen bir duruş kazandırıyor diyebiliriz. Kısa abiye modelleri 2015 koleksiyonu daha sayamayacağımız birçok model içeriyor.

2015 Kısa Abiye Modelleri Resimleri 

Yorum Yaz