GENÇ KIZLAR İÇİN NİŞANLIK VE ABİYE MODELLERİ

 Genç kızlar için nişanlık ve abiye modelleri, yine tiril tiril. Her renk ve her desen de bulunabilen abiye modellerinin renkleri ise; pembe ve tonlarına hakim. Tül ile tamamlanmış her parça gençlerin aklını alıyor gibi görünüyor. Genç hanımlar için tasarlanan modellerin fazla işleme içermemesi oldukça önemli. Aşırı bol kesim abiyeler de yaşlı görüntüsü verebilir. Tüm bunları yok etmek adına genç hanımlar için tasarlanan abiye modelleri sadelik için de şıklık yakalamış ve dar kesim kombinlerden oluşmuş.

Genç kızlar için nişanlık ve abiye modelleri başlığı altında en çok dikkat çeken ise; nişanlık modelleridir. Nişanlık elbisesi her genç kızın bir kez kusursuzca giymek isteyeceği bir tarzdır. Gençler için nişanlık modelleri artık düz ve tatlı renklerden yapılmaya başlandı. Toz pembe renklerin hakim olduğu kombinler ise yılın modası.

Genç kızlar için nişanlık ve abiye modelleri, hepimizin dikkatini çekiyor. Fakat bu nişanlı ve abiyeleri kombinlemek işin en önemli kısmını oluşturuyor. Nişanlık modellerine bakmak isteyen bir genç kız önce kendine yakışan renk tonunu seçmeli daha sonra model kesimlere bakmalıdır. Eğer nişanlıklar düz saçlar ile salık bırakılırsa çok basit bir görüntü verir. Ama hoş bir bandana ile kıvırcık görünen saçlar çok dikkat çekmeye devam edecek gibi.

Elbise hayalinizde sınır tanımayan Haute Couture koleksiyonları yine birbirinden şık modelleriyle alıcılarını bekliyor. Ünlü markaların özel kıyafetlerinden en hit modelleri sizde görmek isterseniz sizler için seçtiğimiz 2015 sonbahar kış Haute Couture kıyafet modellerine galerimizden inceleyebilirsiniz sizlere en güzel sonbahar kış modeli elbise modellerini bir araya getirmeye devam edeceğiz…

GENÇ KIZLAR İÇİN NİŞANLIK VE ABİYE MODELLERİ Resimleri 

Yorum Yaz