En ucuz abiye modelleri 2013

Abiyeleri en sık tercih ettiğimiz mevsim olan yaz yaklaşırken mezuniyet, düğün gibi organizasyonlarda  giyeceğimiz farklı ve hoş bir çok abiye modeline ihtiyaç duyuyoruz. Durum böyleyken birden fazla abiyeyi yüksek fiyatlarla alamayabilirsiniz.Bunun için sizlerle 2013 yılında öne çıkan ucuz abiye modellerini paylaşmak istiyorum.

Ucuz abiye modelleri 2013 yılı trendlerine uygun modellerden oluşan galerimiz de çoğunlukla saten ve şifon kumaştan abiyeler bulunuyor. 2013 modası şifon abiyeler önü kısa arkası uzun, yırtmaçlı, kuyruklu uçuş uçuş modellerin çoğunlukta olduğu modeller olarak karşımıza çıkıyor.Saten abiyeler ise demodeleşmeye başlayan görünümden uzak balık model ya da drapeli modellerden oluşuyor. Son derece hoş modellerin yer aldığı koleksiyondaki abiyeler 2013 yılında tercih edebileceğiniz en ucuz abiye modellerinden.

Ucuz abiyeleri nerede bulurum diyorsanız sizlere private shop  internet sitelerini öneririm. İnternetten alışverişler çoğunlukla mağazalardan daha uygun fiyatlarda karşımıza çıkıyor. Ucuz abiye satan siteler içinde size önerebileceklerimiz arasında ilk sırayı jadore.com.tr alıyor. Sitede abiye modellerine ait yüzlerce çeşit bulabilirsiniz. 100 liradan ucuz olan abiyelerden 1000 lira olan ürünlere kadar bir çok seçenek mevcut. Ucuz abiyelerin pahalı olanlardan tek farkı kumaşı elbette ki pahalı olana abiyelere göre doğal olarak daha kalitesiz bir kumaş kullanılıyor.Örneğin %100 pamuk değil de daha az pamuk içeriyor gibi..

Konu başlığı  ucuz abiye modelleri olmasına rağmen abiyeleri  çok beğeneceğinizi düşünüyorum.Özellikle de şifon etekli modeller son derece iddialı ve trend. Güzelliğine düşkün olduğu kadar ekonomisine de düşkün bayanlar için uygun modellerin yer aldığı abiye modelleri seçeneklerimiz de abiyeler 2013 yılının öne çıkan renklerinden oluşmaktadır. Mint yeşili, mercan rengi, saks mavisi, turuncu ve mor gibi renkler çoğunlukla kullanılmış. Straplez modellerden askılı, tek omuzlu ve  uzun kollu modellere kadar bir çok seçeneği bulmanız mümkün.

En ucuz abiye modelleri 2013 Resim Galerisi

Sonraki En ucuz abiye modelleri 2013 Resmi İçin Resmin Üzerine Tıklayın.

Yorum Yaz