Cengiz Abazoğlu abiye modelleri

Türkiye’ nin ünlü modacılarından Cengiz Abazoğlu‘ nun dikkat çeken modern abiye elbise tasarımlarını sizlerle paylaşmak istiyorum. Şıklık ve zerafetin bir arada buluştuğu koleksiyonda ki elbise modelleri zarif detaylarıyla 2013 yılında öne çıkan abiye modelleri arasında yer alıyor.

Farklı detaylar ve asimetrik çizgilere yer verdiği koleksiyondaki abiyeler modern tasarımlarıyla göz dolduruyor.Özel geceler ve davetlerde tercih edebileceğiniz son derece feminen ve bir o kadar da marjinal tasarımlarıyla yeni sezonda abiye modasına ışık tutacak nitelikte modellerden oluşuyor. Cengiz Abazoğlu abiye modellerin de dantel, tül, şifon ve payetli detaylar öne çıkıyor. Renkler de de 2013 trendlerini yansıttığı bir gerçek. Saks mavisi,sarı, zümrüt yeşili,beyaz ve mercan rengi abiye modelleri 2013’ün trend renklerine sahip modellerden. Tek omuzlu modeller, derin yırtmaçlar, asimetrik kesimleriyle oldukça trend görünüyor.

Özellikle ilkbahar yaz aylarında tercih edebileceğiniz modellerin yer aldığı abiye koleksiyonun da mini ve uzun modeller yer alıyor. Mini abiyeler de daha çok kalem formlu modeller, uzun abiyelerde de yırtmaçlı şifon modeller ön plana çıkıyor. Beyaz üzerine siyah dantelli işlemelerin yer aldığı elbise modelleri son derece hoş görünüyor. Mezuniyetiniz de düğün, kokteyl gibi organizasyonlar da bu şık abiye modellerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca farklı renklerin bir arada kullanıldığı abiye modelleri Cengiz Abazoğlu’ nun farklı stilini yansıtıyor. Aynı zaman da tek renk modeller de son derece ilgi çekici tasarımlardan.

Yeni sezonda abiye modelleri hakkında bilgi almak ve alışverişleriniz de bu trendler doğrultusun da seçimler yapmak istiyorsanız Cengiz Abazoğlu abiye modelleri koleksiyonuna mutlaka göz attın derim. Asimetrik kesimin sıkça kullanıldığı ve 2013 yılında trend olan peplum detayının da Cengiz Abazoğlu abiye koleksiyonunda karşımıza çıkması 2013 modası abiyeleri yansıtır nitelikte.

Cengiz Abazoğlu abiye modelleri ResimleriMaybe You Like Them Too

Yorum Yaz