Beymen abiye modelleri

Beymen mağazalarında oluşturulan abiye modelleri koleksiyonlarında, özel bir gece için aradığınız her tasarım var. Renkli ve bir o kadarda şık görünen butiklerde, son derece iddialı tasarımların ön planda olduğunu söyleyebilirim. Markanın reyonlarını incelediğiniz zaman, bayan giyim adına aradığınız her tasarımı bulabilirsiniz. Geçtiğimiz günlerde yaptığımız mağaza ziyareti çok keyifli geçti. Bir bayanın Alice Harikalar diyarında hissettiği bu mağazada çok şık modeller var. Beymen abiye elbise modelleri dikkatimizi çeken ilk markalar arasında. Bu makalemizde markanın bu tasarımlarını sizlere tanıtıyor olacağız.

Beymenabiye modelleri arasında yok yok. Kısa tasarımlardan, diz üstü modellere kadar çok şık butikler hazırlanmış. Son derece iddialı görünen tasarımlar arasından kendi modanızı oluşturabileceğiniz renkli butiklerde var. Özgün tasarımlarla oluşturulan bu modellerde, dikkatimi çeken çok fazla model oldu. Kırmızı renk tonlarıyla oluşturulan uzun abiye tasarımı Beymen abiye kategorisinde en iyisi. Uzun ve önü kurdele şeklinde görünen bu modeli, hemen her özel gecenizde tercih edebilirsiniz. Bunun altına tercih edebileceğiniz hoş bir ayakkabı ile beraber ayrıcalıklı ve farklı bir modayı çevrenizdekilere yansıtabilirsiniz. Markanın sadece uzun ve klasik tasarımları yok. Beymen abiye elbise koleksiyonunda mini diyebileceğimiz modeller de var. Bu koleksiyondan seçiminizi sadece kendi modanıza göre yapabilir, hoş bir kombin çıkarabilirsiniz.

Ürünleri burada tek tek tanıtmaya gerek duymadım. Ancak markanın resmi sitesinde incelediğim görselleri sizlerle paylaşmak istedim. Burada sunulan fiyat aralıklarından şikayetçi olan bayanlar da var. Fakat kaliteyi arıyorsanız, Beymen abiye fiyatlarına çok fazla dikkate almamalısınız. Görsellerde incelediğiniz abiye elbise modelleri 278 TL’den, 1070 TL’ ye varan fiyat aralıklarıyla sunuluyor. Seçiminizi markanın resmi online alışveriş sitesinden de yapabilirsiniz.

Beymen abiye modelleri ResimleriYorum Yaz