Beyaz Abiye Modelleri 2014

Beyaz renk her tende insanın rahatlıkla tercih edebileceği bir havası vardır. 2014 beyaz abiye elbise modelleri sayesinde bulunduğunuz davetlerde zarafeti ve  şıklığı yansıtacaksınız. Sadece her bayan kendi vücut ölçülerine göre kıyafet seçimi yapması gerekiyor. Beyaz abiye elbise modelleri 2014 yılında farklı renk geçişleri ile karşınıza gelecektir. Pastel renklerin arasına girişi ya da farklı ışıltılar ile göz kamaştıracaktır. Beyaz abiye elbise 2014 modelleri için gelinliğe benzemekten kaçınacak ve daha ince detaylar ile farklılık katacaksınız. Kısa, uzun, askılı, straplez, tek askılı beyaz abiye elbiseler 2014 sezonunda ünlülerin ödül törenlerinde kırmızı halı üzerinde görebileceğiniz bir renk olacaktır. 2014 beyaz abiye elbise için çok daha detaylı araştırma yapmalı ve gelinlik gibi olmaktan kaçınmalısınız.

Siyah dantelli beyaz abiye elbise 2014 sezonunda farklı kombin şekline her anınızı hareketlendireceksiniz. Bel kısmında kullanılan siyah kuşak ve siyah dantel gibi ince işçilik göz kamaştıracaktır.Beyaz abiye elbise tasarımı sırt dekoltesinden, yırtmaca kadar birçok yenilik görmek mümkündür. 2014 sezonunda tek bacak kısmında yırtmaçlar yer alacaktır. 2014 beyaz abiye elbise tasarımı tamamen gipür ya da dantellerden meydana gelen modellerin hakim olacağı bu sezonda gece davetlerin gözdesi haline gelecektir. 2014 beyaz abiye elbise resimleri arasından kendi tarzınıza göre güzel bir hazırlık yapabilirsiniz. Beyaz abiye elbise resimleri 2014 sezonunda değişen yeni tasarımların farkı ile adeta herkesi büyüleyeceksiniz.

Beyaz abiye elbise fiyatları 2014 yılında kullanılan malzeme ve kumaşa göre değişmektedir.. Uzun ve kısa modeller arasında elbette fiyat farkı olacaktır. 2014 beyaz abiye elbise fiyatları açısından ön araştırma yaparak sezona daha da hazırlıklı bir giriş yapabilirsiniz. Tüllü beyaz abiye elbise 2014 yılında da elbette olmazsa olmazların başında yer almaktadır. Tek askılı tül kısa abiyelerden, uçuşan pilili eteklere kadar birbirinden güzel modeller yer alıyor. Askılı abiye elbise 2014 sezonunda elbette olmazsa olmazların başında geliyor. Ancak 2014 yılına yeni olarak giren model uzun yırtmaçlardır. Pilili 2014 abiye elbise tasarımları sayesinde beyaz renge daha farklı ve hoş bir hava katacaksınız.

Beyaz Abiye Modelleri 2014 ResimleriYorum Yaz