Beyaz abiye elbise modelleri

Şair Özdemir Asaf  “Bütün renkler aynı hızda kirleniyordu, birinciliği beyaz verdiler…” demiş. Beyaz temsil ettiği güzellikler yanında taşıması zor bir renktir. Hem bütün kusurları gösterir hem de bir kadını bir anda bir meleğe çevirebilir. Barışın duruluğun ve asaletin rengidir beyaz. Bu yüzden gelinlerimiz beyaz giyer, bir kadına en çok yakışan renktir aynı zamanda da. Her sezon podyumları birbirinden eşsiz model ve renkler ile dolduran modacılar koleksiyonlarına beyaz bir elbise katmadan tamam oldu demezler. Beyaz abiye elbise modelleri bu sezon da her sezon gibi vitrinleri süslemektedir.

Beyaz abiyeler en çok yaz mevsiminde göze çarpar, yanık tende çok güzel durduğu için yazlık davetlerde kadınları çok fazla beyaz abiyeler ile görürüz. Beyazın sadece bronz tende güzel durduğunu söylemek büyük haksızlık olur. Beyaz abiye esmerden sarışına her tene oldukça yakışan bir kıyafettir. Beyaz abiye elbise modelleri oldukça dikkat çeken modeller ile bu sezon göz doldurmakta. Beyaz abiyelerde elbiseler kadar beyaz pantolon kombinlerinden oluşan abiyeler de bu sezon göze çarpmakta.

Saten ipek, naylon ve polyester bir parlaklık görünüme sahip, yumuşak ve parlak bir kumaştır. Bayanlar tarafından çok beğenilen beyaz  saten elbise 2015 yılına bomba gibi modellerle giriş yaptı çok beğenilen beyaz  saten elbise modellerini sizler için derledik şimdi seçtiğimiz modellere galerimizden inceleyebilir beğendiğiniz modeli alabilirisiniz.

Beyaz abiye dendiği an insanların aklına ilk gelen kıyafetler gelinliklerdir. Her kadının rüyası gelinlikler kadar şık beyaz abiye elbise modelleri ile bu sene tüm kadınlar gelinler kadar güzel olacak. Şık davetlerin en güzel ve en şık kadınları beyaz abiye giymiş olanların arasından çıkacak. En şık davetten bir akşam yemeğinde size şıklık katacak alternatifler arıyorsanız mutlaka beyaz abiye seçeneklerine göz atmalısınız.

 

Beyaz abiye elbise modelleri Photo GalleryYorum Yaz