Açık Renk Abiye Modelleri 2014

Abiyeler bayanlarımızın vazgeçemediği ve vazgeçemeyecekleri  elbiseler arasın da olmaya devam etmekte olup her kadın abiye seçimine ayrı bir özen ve itina gösterir. Bu 2014 sezonun da abiye elbise modasın da açık renkli abiye elbiselerin yer aldığını görmekteyiz. Eskiden olduğu gibi bu yıl koyu renk abiye modelinin yerine daha çok bu sezon daha canlı ve daha açık renk abiyeler bayanlarımızın gözdesi olmuşlar. Bayanlar 2014 sezonun da açık renk abiye elbise modellerini tercih ederek şıklıklarına şıklık katacaklar. Abiye modası da bilindiği üzere diğer moda akımına ayak uydurarak hızlı bir değişim sergilemektedir. Bu nedenle bayanlarımız açık renk abiye elbise modellerine abiye seçimlerinde fazlaca yer vermektedirler. Özellikle genç bayanlarımızın mezuniyet törenlerin de düğün gibi  organizasyonlara hazırlanırken tercih edebilecekleri  birbirinden farklı tarz da çeşitli açık renk abiyeler mevcuttur.

Açık renk abiye elbiseler 2014 de uzun, kısa , dekolteli ve dekoltesiz , bir şekil de tercih etmeleri mümkündür. Geçen sezon olduğu gibi bu sezon da da açık renkli abiyeler de tül detaylar bu yıl da çok fazla ilgi görüyorlar.

2014 abiye modelleri için de yer alan açık renk renkler arasın da su yeşili , metalik renkler özellikle en çok tercih edilen renkler arasın da olacaktır. Zaten açık renk abiye modeller bayanlarımızın daha genç ve daha çok şık modern bir yapı da durmalarını sağlıyor. Özellikle fit bayanlarımız da açık renkte tasarlanmış abiyeler çok şık bir algı yaratıyor sizlere bakan gözler de diyebiliriz. Sizler de ister tasarımcınıza hazırlatabilirsiniz ya da hazır giyim satan mağazalar da tarzınızı yaratan en şık açık renkli abiye elbise modelinizi satın alabilirsiniz.

Abiyede devrim şık ve modern dantelli abiye modelleri burada: dantelli abiye modelleri 2014

Açık Renk Abiye Modelleri 2014 ResimleriMaybe You Like Them Too

Yorum Yaz