Davetler İçinAbiye Elbise Modelleri

Roses

Mart ayını yarılamışken, ilkbahar mevsimine girmeye hazırlanıyorken, aslında bir mevsim daha yaklaşıyor: düğün mevsimi… Evlenecek birçok çiftinin yaşadığı tatlı heyecanlar şöyle dursun, asıl sorun olan davetlilerin kıyafeti sorunuyla karşı karşıya kalıyoruz. Mezun olacak öğrenciler için de aynı şey geçerli. Pişti olmak en büyük kabuslardan biri. Kıyafeti aldığınız mağazaya isminizi yazdırmanız karşılığında okulunuzdan başka kimseye o kıyafeti satmayacakları şeklinde bir uygulama da mevcut tabi. İşleyişi ne derece doğru ilerliyor bir fikrim yok açıkçası. Kıyafet almayı, diktirmeyi düşünen; fakat bu konuda bir fikir olmayan ya da farklı bir tasarım isteyenler için soft renklerden derleme yaptım.

Dress

 Önü taşlarla bezenmiş, arkası tülden bu elbise farklı bir tasarım. Saçlarınızı toplayacağınız bir model ile elbisenizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Dress

 Alışılagelmiş önü kısa arkası uzun elbiselere yeni bir soluk getiren bu elbisenin uzun boylulara daha çok yakışacağını unutmayın.

Dress

 Üstteki elbisenin uzun versiyonu olarak yorumlayabileceğimiz bu elbiseyi nişan töreninizde giyebilirsiniz.

Dress

 Kat kat fırfırlarla bezeli bu elbisenin sırt detayı çok hoş.

Dress

 Kolları dantel bu elbisenin rengi beyaza çok yakın olduğundan dolayı düğün davetlerinde değil; ama mezuniyet balolarında giyebilirsiniz.

Dress

 Baştan aşağı pullu kalp yaka bir elbise ile zarafetinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

Dress

 Elbisenizle aynı tonlarda bir şapka kullanabilirsiniz.

Dress

 Sırt detayında fiyonk olan bir elbise tercih edebilirsiniz.

Dress

Yorum Yaz