elbise modelleri

Bu yıl elbise modellerinde öne çıkan stillere bu yazımızda değineceğiz. Özellikle günlük olarak tercih edilen elbise modellerinde bu sezon desenli ve sade modeller ön plana çıkıyor. Daha şık seçimlerde ise bandaj model elbiselerde desenlerle karşılaşılırken kloş etekli elbise modellerinde dantel ya da düz renkli kumaşlardan oluşturulmuş modeller ön plana çıkıyor. elbise modellerinde ayrıca birbirinden şık elbise modelleri de dikkat çeken tasarımlardan. 2014 Şık elbise modellerinde de kalem elbiseler, bandaj elbise modelleri ve mini kloş elbise modelleri ya da çan etekli modeller ön planda olmaya devam ediyor.

elbise modasında ayrıca kısa ve uzun elbise modeller her zaman olduğu gibi popülerliğini sürdüren modellerde bir çok stiliyle yeni sezon koleksiyonlarında ve şık butiklerde tercih edebileceğiniz trend modellerden oluşmakta. elbise modellerinde bu sezon en çok tercih edilen renkler; mercan, mint yeşili, mavi, pembe, pudra renkleri, beyaz, siyah, gri gibi renkler ön planda olmaya devam ediyor. Bu yıl diz altında biten boydaki elbise modelleri özellikle kalem elbise modelleri şeklinde karşımıza çıkmakta. Bu yılın modası desenler elbise modellerinde de sıkça karşımıza çıkmakta. Özellikle de günlük elbise modellerinde desenli modeller bir hayli ön planda. Bu sezon elbise modellerinde sık karşılaşılan desenler çiçek desenleri, geometrik desenler, çizgiler ve minik figürler şeklinde karşımıza çıkmakta.

mini elbise modellerinde de bu yıl askılı, straplez, uzun kollu ve kolsuz bir çok elbise modeli yeni sezonda sıkça tercih edilen elbiselerden olmaya devam edecek. Elbise modelleri yılında her yaşa uygun bir çok modeliyle yepyeni elbise modelleri koleksiyonlarıyla karşımıza çıkmakta. Sizler için seçtiğimiz şık elbise modellerini galerimizden inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

elbise modelleri ResimleriYorum Yaz