Yeni Model avize modelleri 2016

Pahalı giysiler, değerli mücevherler, Yeni Model avize modelleri 2016 ve büyük evler… Lüks deyince aklınıza gelenler bunlarsa sizi bir kere daha düşünmeye davet ediyoruz-Suzy Menkes, geçtiğimiz günlerde Floransa’da gerçekleşen ı. Conde Nast Uluslararası Yeni Model avize modelleri 2016 Konferansına katıldı, yeni lüksün -ipuçlarını yakaladı ve şimdi sizinle paylaşıyor.

Konferansın açılışını yapan Apple Baş Tasarımcısı Sir Jonathan Ive’ın merakla beklenen konuşması, mizah yüklüydü. Endüstriyel tasarımcı ortağı Marc Newson’a şakayla seslenip “Yalnızca tavanın bile, söyleyebileceğim her şeyden çok daha ilginç olduğu bir ortamda konuşma yapmamıştım hiç” dedi.

Apple Watch ve daha birçok dijital cihazın tasarımcısı, seminerin büyüleyici mekanından yani İtalya’nın bu tarih yüklü şehrindeki Rönesans dönemi şaheseri Palazzo Vecchio’dan bahsediyordu.

Giorgio Vasari’nin dramatik duvar tabloları, Yeni Model avize modelleri 2016 tavandaki freskler ve elbette akşamın erken saatlerinde Palazzo Corsini’deki galanın görkeminden adeta Birinci Conde Nast Uluslararası Lüks Konferansı, 500 katılımcıyla Floransa’da, Palazzo Vecchio’da gerçekleşti.

Avize Modelleri 2016 Yenimodavitrini 3K

Yeni Model avize modelleri 2016 Resimleri
Yeni Model avize modelleri 2016 Resimleri
Avize Modelleri 2016  Yenimodavitrini

Yeni Model Avize Modelleri Kadın Tadında 3K

Yeni Model Avize Modelleri  Kadın Tadında

Avize Modelleri 2016 Yenimodavitrini 3K

Avize Modelleri 2016  Yenimodavitrini

en yeni pars avize modelleri salon avize tasarımları 2015-2016 3K

en yeni pars avize modelleri salon avize tasarımları 2015-2016

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz