Şömine modelleri 2013

Evinde romantik ve nostaljik bir hava oluşturmak isteyenlerin en sık tercih ettikleri dekorlardan biri de şömine modelleridir. 2013 yılında şömineler modernize edilmiş ve çağa uyum sağlayarak tasarlanan modelleriyle dikkat çekiyor. Çoğunlukla salonlarda yer alan şömineler eskilerin odun ateşinin yandığı şömineleri aratmıyor. Elektronik şömineler artık yeni dizayn tüm evlerde yer alıyor diyebiliriz.

Şöminlerin etrafında yer alan platformlarda yapay taşlardan oluşuyor. doğal taş tercih etmek isteyenler içinde seçenekler mevcut. Çoğunlukla açık renkte olan şömine taşları evde farklı bir atmosfer oluşmasını sağlıyor. Şömine taşlarını üzerin de televizyon ya da ev aksesuarlarını koymak için istenilen genişlikte yatay düzlemde alanlar bırakılıyor.

Lüks tasarımıyla dikkat çeken 2013 şömine modelleri, zarif ve şık tasarımla her ne kadar doğal olmasa da içinizi ısıtacak. 2013 ev dekorasyonuna damga vuran şömineler her zevke hitap ediyor. Evine değer verenler ve farklı dekorasyon seçenekleri arayanlar için mükemmel bir alternatif şömine modelleri. Şöminelerin dekoratif ve gösterişli oluşu nedeniyle evin dizanynı şöminelere göre yapılır. Soğuk kış günlerinde mekana bambaşka bir hava katarlar.

Özellikle geniş salonlar da taş şömineler dikkat çekiyor. Yeni şömine modellerinde elektrikle ve  gazla çalışan modelleri bulabilirsiniz. Gerçeğini aratmayan ve son derece doğal görünen bu şömine modelleri 2014 yılında da oldukça popüler. Dekorasyon amaçlı ve alev şeklinde ki ışıktan ibaret olan bu şömine modellerinde odun cıtırtısı sesi dahi verilebiliyor.

Yapay şömineler günümüz de küçük ya da büyük evler de şık bir görünüm sağlamak için tercih ediliyor. Farklı renkler de ve farklı malzemeler kullanılarak yapılan şömine modellerine ait örnekler galerimiz de yer almaktadır. Modern tasarımlarıyla öne çıkan 2013 şömine modellerine ait örnekleri görseller de bulabilirsiniz.

Şömine modelleri 2013 ResimleriYorum Yaz