Amerikan mutfak modelleri

2013 yılının Amerikan mutfaklarında ahşap görünümlü popüler tasarımlar ile tercih edecek olanlara farklı bir mutfak stili sunuyor. Bu modellerin yanı sıra bir başka trend beyazın hakim olduğu sade ve bir o kadar da şık Amerikan mutfak modelleri olarak karşımıza çıkıyor. Amerikan mutfak tasarımları bu yılın kuşkusuz en dikkat çeken mutfak modelleri arasında yer alıyor. Amerikan mutfaklarda yine farklı bir tarz kırmızı rengin yoğun kullanıldığı modellerle karşımıza çıkıyor.

Mutfak dekorasyonunda özellikle bayanların en çok tercih ettiği Amerikan mutfaklar renklerin bir arada kullanıldığı ancak bir o kadar da sade görünümlü tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Amerikan mutfak satın alırken amaç yalnızca yemek pişirip yiyeceğimiz bir mekan olmanın dışında ailecek mutlu anları paylaşağımız evin kalbi olarak görürsek daha doğru seçimler yapacağınıza inanıyorum. Amaç sadece yemek değil elbette ki devamlı göz önünde olması nedeniyle Amerikan mutfak modellerinin  oldukça şık görünmesi de oldukça önemli.Bu yazımızda sizlerle 2013 amerikan mutfak modelleri trendlerini ve yılın en popüler modellerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Amerikan mutfaklar 2013 yılında da her yıl olduğu gibi kadınların gözdesi olacak. Evinizin daha kullanışlı ve daha modern bir görünüme sahip olması için sizde mutfak tasarımlarımda son yılların en favori modeli Amerikan mutfakları tercih edebilirsiniz. Amerikan mutfak modelleri genel bir tanım yapacak olursak salon içine yapılan ve kapısı olmayan açık mutfaklara denir. Amerikan mutfaklı evlerde mutfak dolaplarınız ile salon takımlarınızın renklerini aynı tonlarda seçerseniz renk ve tonlarda hoş bir uyum yakalarsınız.

Amerikan mutfak modellerinin yer aldığı bir salonlarda, birbirinden kapılarla ayrılmadan düzenlendiğinden kullanılan malzeme, eşya ve renk seçimine dikkat ederek uyumlu kombinasyonlar oluşturursanız daha şık ve modern görünümler elde edebilirsiniz. 2013 amerikan mutfak modellerini sizler için hazırladığımız galerimizden daha detaylı inceleyerek sezonun en yeni modellerini bulabilirsiniz .

Amerikan mutfak modelleri ResimleriYorum Yaz