Kolay Uygulanabilir Dekorasyon Fikirleri

En çok zaman geçirdiğimiz alan, evimiz kendi zevkimize göre olmalı, bize huzur vermeli. Herkesin evinde mutlaka değiştirmek istediği bir köşesi vardır. Evde kolayca uygulayabileceğiniz birkaç önerim var size. Hem ruhunuza iyi gelsin, hem de hayatını renklensin diye.

Doormat

Gelen misafirlerinizi esprili bir şekilde karşılamak için farklı bir kapı paspası tercih edebilirsiniz. Emin olun bu tarzdaki bir kapı paspası ile misafirlerinizin ve ev halkının yüzünde hep bir gülümseme bırakacaktır.

Blue Decor

 Anneannenizden/ Babaannenizden kalan ya da takımı bozulduğu halde atmaya kıyamadığınız tabakları duvarınızda sergilemeyi deneyin. Farklı desenleri bir arada kullanacaksanız, aynı renk tonlarından olanları seçin.

Candle

Mumları kim sevmez ki! Kullanmadığınız kavanozların dış yüzeyini, beğendiğiniz bir kitabın sayfasıyla ya da gazeteden/dergiden keseceğiniz bir kupürü ile kaplayın. İstediğiniz bir bölümünü kesin ve bırakın mum ışığı çevrenizi aydınlatsın.

Dreams

Hayallerinizi yaşatacağınız özel bir eşyanız olsun.

Hats

 İyi bir şapka koleksiyonunuz varsa, onları duvarda sergilemeyi deneyin.

Accessory Stand

 Kolyeler bazen çok büyük dert oluyor. Bir yere yetişmeniz gerekirken, en sevdiğiniz kolyeyi takmak istiyorsunuz; ama bir bakıyorsunuz ki tüm kolyeleriniz birbirine girmiş. Tüm bu karışıklığı engellemek için tüm takılarınızı duvara asabilirsiniz.

Cup

 Bardak altlığı için iyi bir fikir.

Refrigator

 Buzdolabınızın ya da herhangi bir beyaz eşyanızın renginden sıkıldıysanız, sprey boyalar ne güne duruyor?

Soap

 Çok beğenip de sakladığınız şişeleri gün yüzüne çıkarma zamanı. Sabunluk yapma fikri çok orjinal,tek ihtiyacınız şişenin ucu için uygun ölçülerde bir başlık.

Yorum Yaz