Duvar resimleri 2013

Son yıllarda duvarlarda kullanılan farklı tasarımlarda resimler modern mobilyalarla döşenmiş odalarımızda kullanabileceğimiz birbirinden şık modellerle dikkat çekiyor. 2013 duvar resimleri doğal malzeme, geniş desenler ve uyumlu renk seçenekleri ile en sık tercih edilen duvar dekorlarından biridir. 2013’ün trend duvar kağıtlarında da aynı özeni görmek mümkün.

Tablo şeklinde ki duvar resimleri en çok dikdörtgen şekillerde yatay konumda tercih ediliyor. 2013′ te bir çok evde kullanılabilen duvar resimleri evlere zarafet ve şıklık katmaya devam ediyor. Duvar resimlerinde kullanılan trend renkler daha çok toprak tonları gri, siyah-beyaz görünümler, hardal sarısı, turkuaz, yeşil, gümüş gibi metalik etkiler de sıkça tercih edilen renklerden. 2013 duvar resmi modellerinde öne çıkan bir başka detayda üç boyutlu görünümlerdir. Duvar resimlerinde klasik ve geleneksel motiflerin bir arada kullanıldığı duvar tablolarında son yılların öne çıkan modellerinden. Duvar resmi modellerini asıl amacı mekanlara görsel olarak zenginlik katmaktır. Son yıllarda duvar resimleri büyük desen ve farklı perspektiflerin sıkça kullanıldığı modellerden oluşuyor.  İri desenli duvar resimleri bir mekanda kullanıldığında o mekanın en çok öne çıkan parçası olabiliyor. Ayrıca koltuklar ve mobilyalar açık renkse yine farklı tonlarda seçilen bir tablo o mekanda dikkat çekici dekorlardan biri olabiliyor. Bu nedenle farklı renklerde seçilse bile ortamın ambiyansını bozmayacak tonlarda uyumlu renkler tercih edilerek hoş kombinasyonlar ve modern görünümler elde edilebilir.

Küçük desenli duvar resimleri ise her türden mekanda rahatlıkla kullanılabilir. Küçük desenler bir mekanı daha sıcak ve sevimli bir hale görünüme kavuşturması adına oldukça idealdir. Özellikle minik tomurcuklar ya da minik yapraklı bir çiçekle oluşturulmuş duvar resimleri odanızdaki eşyalarla uyumlu renklerde tercih edildiğinde son derece samimi bir görünüm oluşturacaktır.

Duvar resimleri 2013 ResimleriMaybe You Like Them Too

Yorum Yaz