Penti çorap modelleri

Kadınların ve genç kızların en popüler iç giyim ve çorap markası olan Pentiçorap modelleri koleksiyonu ile birbirinden farklı ve tarz çorap modellerini tanıtıyor. Penti her zaman olduğu gibi bu yıl da oldukça iddialı. Penti‘ nin bilek, diz altı, diz üstü, külotlu çorap modelleri görmeye değer şık tasarımda modellerden oluşuyor. Penti‘nin üretmiş olduğu desenli ve desensiz  çorap modelleri bu yıl bayanların oldukça ilgisini çekiyor.

Çorap markasında öncü isimlerden olan Penti koleksiyonuyla çorap modellerine yeni bir soluk getirmiş görünüyor. Özellikle günlük modellerin yer aldığı koleksiyonda bu yıl desenli modeller çok fazla kullanılmamış. Özellikle soğuk kısa günlerinden hem ayaklarınızı ısıtan hem de şık bir görüntü oluşturan çorap modelleri ile günlük çorap modelleri ayaklarınızın güzel görünmesini sağlıyor. Ayrıca birbirinden güzel desenlerden oluşanPenti çorap modelleri bu yılda her yıl olduğu gibi oldukça iddialı. Özellikle bilek çorap modellerinden farklı modeller görmek mümkün. Bu yıl beyaz çoraplar üzerinde de farklı figürlerden oluşan desenler yer alıyor. Penti bu yıl beyaz çoraplarda puantiye desenini sıklıkla kullanmış. Bu tasarımı fark yaratarak oldukça başarılı bir tasarım olarak karşımıza çıkıyor.

Pantolonun altına giyilen bilek çorapları, babetlerle kullanılan babet çorapları, elbiselerle ve eteklerle kombinlenen diz altı ve külotlu çorap modelleri hoş tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Külotlu çoraplarda en çok tercih edilen desenli özellikle de çiçek desenli modeller bu sezon son derece demode modeller arasında yer alıyor. Penti’nin bu sezon külotlu çorap modellerinde puantiye desenleri, çizgiler, geometrik desenler öne çıkıyor yalnızca. Ancak düz ve sade modeller bu sezon desenli külotlu çorap modellerine göre daha popüler. Sizler için hazırladığımız Penti çorap modellerikoleksiyonunu galerimizden inceleyebilirsiniz.

Penti çorap modelleri ResimleriYorum Yaz