Kız bebek patik modelleri

Yepyeni bir konu ile yine birlikteyiz bu yazımızda sizlerle kız bebek patik modellerini inceleyeceğiz. Genel olarak kız bebek patikleri erkek çocuklarının patiklerine göre daha süslü çiçekli, böcekli kurdeleli detayları ile karşımıza çıkıyor. Bunların yanı sıra son patik örneklerinde taşlı modellerde kullanılmaya başladı. Ten renkli bebek patiği modellerin yanı sıra bir kaç renkten oluşan patik modelleri de sıkça tercih edilen modellerden.

Kız bebeğiniz için harika  patik modelleri mi arıyorsunuz? O halde size bebeğiniz için hazırlayıp sunduğumuz bu sevimli patikleri mutlaka görmelisiniz. Birbirinden şirin ve farklı tasarımlarda, hoş ve değişik süslemelerle örülmüş bu kız bebek patiklerinden ilham alabilirsiniz. Son derece değişik ve sevimli bu birbirinden şirin kız bebek patiklerini sizde örebilir yada en çok tercih edilen modellerden hazırladığımız görsellerimizden yola çıkarak benzer modelleri satın alabilirsiniz. Çiçekli, meyveli, hayvan desenli, veya işlemeli değişik kız patikleri özellikle kış aylarında bebeklerinizin ayaklarını süsleyecek. Eğer siz örmek istiyorsanız kış için hazırlık olacak şekilde anneler veya anne adayları bu sevimli patikleri örmeye başlayabilirler. Eskiler bebek patik modellerini örmek için beş adet şiş kullanırmış. Ancak artık becerikli bayanlar tek bir tığ ile çeşit çeşit patik modelleri ortaya çıkarabiliyorlar. Kız bebek patik modeli ortaya çıkarırken eğer modeli bilmiyorsanız hayal gücünüzü kullanarak da çeşitli desenler ve süslemeler ekleyebilir son derece hoş patik modelleri yapabilirsiniz.

Kız bebek patik modellerinde sık kullanılan renkler pembe, yeşil, kırmızı, beyaz, sarı,  ve mor gibi renkler en sık tercih edilen renklerden. Satın alabileceğiniz ya da örebileceğiniz bu patik modellerinde kız çocuğu için olanlarda daha çok parlak kurdeler, işlemeler, çiçek motifleri ve sevimli modeller ön plana çıkıyor.

Kız bebek patik modelleri ResimleriYorum Yaz