Koton Çizme Modelleri 2014

Koton markası özellikle giyim üzerinde ön plana çıksa da bu kış sezonun da çizme modelleri de çok şık ve güzel . Koton 2014 sezonun da iki farklı çizme modelini müşterilerine sunmuş. 2014 sezonun da düz taban çizme tasarımları çok iddalı Koton çizme modellerinde de bu düz tabanlı ve uzun çizme modellerini görüyoruz.Rahat kullanımı ile bayanlarımızın Koton düz taban ve uzun çizme modeli çok fazla ilgi görüyor.  Koton çizme modellerin de yüksek topuklu çizmeleri seven bayanlarımızı da düşünerek tasarımlarının içinde Koton yüksek topuk çizme modeline de yer vermiş. Kotonun bu sezon çeşidine kattığı farklı iki tasarım çizme modeli ile bu kış szonunu çok şık ve ayaklarınız hiç üşümeden sıcak bir kış geçireceksiniz.

Koton 2014 çizme modellerin de siyah başta olmak üzere kırmızı , kahverengi , krem , gri , taba , mavi camel , taş rengi gibi renklerle sadece deriden tasarlanan modellerinin yanısıra süet ve nubuk , deri ve süet karışımı çizme tasarımları da çok şık. Koton çizme modelleri de yeni sezon da püskül detaylarını da görmekteyiz. Koton uzun çizme tasarımların da  dizler de biten boylar da kürklü detaylar , bacağı saran dar koton çizme modelleri , ve tokalı çizmeler sizlerin çok daha fazla şık görünmenizi sağlayacak güzellikte diyebiliriz.

Koton çizme fiyatları  diğer markalara nazaran çok ucuz ve oldukça hoş. Örnek vermek gerekirse yeni sezon Koton uzun topuklu çizme modelini 90 TL ye alabilmektesiniz.  Hiç fazla vakit kaybetmeden en yakın Koton mağazasına gidip Çizme modellerini görmelisiniz.

Kışa özel en güzel çizme modelleri burada: bayan çizme modelleri

Koton Çizme Modelleri 2014 ResimleriYorum Yaz