Kışlık Bayan Bot Ve Çizme Modelleri

Kış sezonun en vazgeçilmezi olan kışlık bot ve çizmelerimizdir. Yine bu kış sezonunda tasarlanan birbirinden  güzel çok şık ve rahat kullanımları ile ayaklarımız hiç üşümeden sımsıcak bir kış sezonunu  geçirebilirsiniz. Bu kış sezonundaki modeller arasında  daha çok uzun çizme modellerini sıklıkla göreceğiz. Bunun yanı sıra kürklü bot ve çizme modelleri, topuklu çizme ve bot modelleri , deri çizme modelleri ve tabiki Ugg botlar diyebiliriz. Bu sezon pembe renk çizme modelleri çok iddalı gözükmektedir.İnce topuklu çizme modelleri ve kısa topuklu çizme modelleri , hatta dolgu topuklu bot ve çizme modelleri çok revaçta olup bot modellerinde ise  deri ankle bot modelleri ön plana çıkıyor.

Özellikle bilekte biten kalın topuklu modellerine mutlaka bakmalısınız.Yeni sezonda bağcıklı 2014 bot modelleri de bayanlarımızın dikkatini çekiyor. Yeni sezon bot modelleri renkleri arasında en çok  mavi, yeşil, siyah, tabi, lacivert, gri gibi tonlar son derece popüler yeni sezon bot modelleri arasında kalın topuklar daha çok tercih edilmekte olup kış aylarında daha çok yağmurlu ve karlı günlerde rahat etmeniz ve aynı zamanda şık görünmeniz  için özel tasarlanmış son derece kaliteli bot modelleri ile bu kış stilinizi oluşturabilirsiniz.

Yeni sezon kışlık çizme modellerinde tasarımlar çok iddalı gözükmekte ve çok ilgi çekici  renk renk , cıvıl cıvıl, desen desen ve de dize kadar baldıra kadar modeller var. Kısacası sizin zevkinize uygun modellerin ve tasarımların olduğu markaların  2014 kışlık çizme ve bot modellerine bakmadan sakın karar vermeyiniz. Kesinlikle kendinize uygun modeli bulup seçecek ve kış aylarını ayaklarınız hiç üşümeden ve çok şık geçireceksiniz. İnternet’te ünlü markaların web sitelerinden bu modelleri rahatlıkla görebilir ve hatta seçip alışveriş dahi yapabilirsiniz.

kislik-bot-cizme-modelleri (1) kislik-bot-cizme-modelleri (2) kislik-bot-cizme-modelleri (3) kislik-bot-cizme-modelleri (4) kislik-bot-cizme-modelleri (5) kislik-bot-cizme-modelleri (6) kislik-bot-cizme-modelleri (7) kislik-bot-cizme-modelleri (8) kislik-bot-cizme-modelleri (9) kislik-bot-cizme-modelleri (10) kislik-bot-cizme-modelleri (11) kislik-bot-cizme-modelleri (12) kislik-bot-cizme-modelleri (13) kislik-bot-cizme-modelleri (14) kislik-bot-cizme-modelleri (15) kislik-bot-cizme-modelleri (16) kislik-bot-cizme-modelleri (17) kislik-bot-cizme-modelleri (18) kislik-bot-cizme-modelleri (19) kislik-bot-cizme-modelleri (20)

Yorum Yaz