Çizme modelleri 2014

Her kış sezonunda olduğu gibi bu sezonda da belirli markalar yine döktürmüş. 2014 çizme modelleri arasında iddialı olan tasarımları sunan markalar, aklınızı karıştırabilir. Siz yine de modadan şaşmayıp belirli kriterleri modanın kış için getirilerine bakarak gerçekleştirin. Moda çizme modelleri bana sorarsanız kahverengi ve tonlarından geçiyor. Özellikle koyu renklerle hazırlanan bu çizmeler bence ayakkabılarınız arasına eklenmesi gereken tasarımlardan denilebilir. Eğer iş yerinde de giyilebilecek bir tasarım arıyorsanız kesinlikle kahverengi tasarımlara yoğunlaşın.

Topuklu çizme modelleri sezonun trend renklerinden oluşan modellerle oldukça şık görünüyor diyebilirim. Sadece kahverengi tonlarını da değil, bunun yanında size fark katacak siyah renkleri de incelemelisiniz. 2014 çizme koleksiyonlarının tümünde siyah rengini sıkça görebilirsiniz. Her markanın tasarımlarında deri olan bu modeller oldukça iddialı. Deri çizme modelleri arasında olan siyah tonlamaları da dikkatle inceleyin. Tabi iş sadece renk ile bitmiyor. Model açısından da doğru modellere göz atmalısınız. Özellikle belirli modeller var ki size hoş bir görünüm, rahat bir kış sezonu geçirtebilir. 2014 çizme modelleri yeni sezonda en iyi örnek diyebilirim. Kış modasında bayanların önemli tutkularından olan çizme modelleri 2014 sezonunda ayrıcalıklı renkler ve şık trendlerle marka butiklerinde sizleri bekliyor. Özellikle kış sezonunda sıcak ve modayla iç içe günler geçireceğiniz tasarımlar ön butiklerde hazırlanmış.

Yeni sezonda o kadar iddialı modeller var ki, trend çizme modelleri arasından seçim yapmanın hiç kolay olmadığını göreceksiniz. Önemli markaların butiklerinin yanında, adını sıkça duymadığımız markaların bayan çizme modellerini de inceledim. Görsellerle beraber hazırladığım bu konuda incelemeniz gereken çok detay var. Mesela renk, tasarım ve kalite anlamında çok fazla detayı inceleyebilirsiniz. Yeni sezon çizme modelleri arasında bu detayları öncelikli olarak dikkat ettim.

Çizme modelleri 2014 ResimleriYorum Yaz