Madonnanın Zayıflama Sırrı

Her zaman formda her zaman güzel ve her zaman sağlıklı görünen ve ilerleyen yaşına rağmen popülaritesinden hiçbir şey kaybetmeyen pop müziğin dünyaca ünlü divası Madonna genç kalma ve zayıf görünme sırrını sevenleri ile paylaşıyor. Madonnanın zayıflama sırrı aslında herkesin bildiği dolayısı ile sır olamayacak kadar normal bir yöntem. Ancak her durumda olduğu gibi belirli bir rutine sadık kalmak ve sonuç alana kadar ısrarcı olmak belki de bu cümledeki sır kelimesinin altını dolduran en önemli gerçek.

Madonna hala genç kız gibi görünmesini düzenli egzersiz ile birlikte doğru beslenme yöntemine borçlu. Hatta kendisi ile özdeşleşen bazı diyetleri de bulunuyor. Haftada dört kiloya kadar bir kayıp yaşatan Madonna diyetine göre program sırasında unlu gıdalar, şeker, baklagil, yağ ve kırmızı et tüketimi ise kesinlikle yasak. Ayrıca yine diyet boyunca akşam yediden sonra hiç bir şey yememek gerekiyor.

Madonnanın zayıf kalmasını sağlayan diyetin içeriğine gelince. İçinde köy biberi, patates, brokoli, karnabahar, sarımsak, havuç, maydanoz ve dereotu bulunan ve buharda pişirilerek hazırlanan salata diyetin demirbaşı. Bir hafta boyunca uyguladığı diyetin ilk iki gününde sadece taze meyve suyu tüketen ve katı gıda almayan yıldız üçüncü günden sonra kahvaltıda salatalık, domates, haşlanmış yumurta ve bir dilim kepek ekmeği tüketiyor. Öğlen yemeğini bol limonlu yeşil salata ile geçiştiren şarkıcı akşam yemeklerinde ızgara tavuk ve balık ile birlikte sebze salatasını yiyerek kısa sürede formunu geri kazanıyor.

 

Yorum Yaz