İşte Jennifer Lopez’in Zayıflama Teknikleri

Editör: Füme balığı (lox) ile kafiyeli bir haber ağmdayken, bana bir antrenör tuttular, fakat bu işe yaramadı.

Jennifer Lopez: Anladım. Ben de antrenörü olup kilo almayı beceren tek kişi olduğumu düşünürdüm. Tam olarak şöyleydim: “Onlara göstereceğim, kurabiye yiyeceğim.”

Editör: Dairy Queen yedim, fakat biz bu konu hakkında herhangi bir şey söylememeliydik, yoksa ajans verdiği paranın bir kısmını geri alırdı. Konumuza geri dönelim: Yıldızların evlerine dağıtım yapan bu yemek dağıtım firmaları hakkında ne düşünüyorsunuz? Kilo vermek için oldukça basit bir yöntem gibi görünüyor.

Jennifer Lopez: Kısa süre içerisinde kilo kaybedeceğim bildirildiği için ben de bu yiyeceklerden ısmarladım. “ Bütün tatlıları yiyeceğim. Onlara göstereceğim.” Bu da diğerinin başka bir biçimiydi. Fakat bu diyet yiyeceklerle nasıl olduğunu bilirsin. Sonra onca şeyin ardından yeter diyorsun hala gardırobuna sığamıyorsun.

Editör: Biliyorum. Altı beden olsam çok çirkin bir etek veya pantolonu bile alırım. Sence bu neden? Umutsuzluk mu? Bir kez 90’larm sonunda aldığım XS gömlek tasarlamak istemiştim.

Jennifer Lopez: Bu gerçekten kadınların aklını çelen bir beden psikolojisi. Bütün ürettiği kotlarda azda olsa ekstradan sentetik kullanan bir blucin firması biliyorum. Böylece bedenler doğru olmuyor. Daha büyük bedenler birden ufalıyor ve sen bu nedenle bu kotları bütün diğer kotlardan daha fazla seviyorsun ve satın alıyorsun. Buna benzer bir yöntem otellerde de kullanılıyor. Daha ince görünmeyi sağlayan aynalar kullanan oteller var. Orda kaldığın süre içerisinde kendini iyi hissettiğini sanıyorsun ve böylece istediğin zaman da geri dönmek istiyorsun. “Bu otelde zayıf görünüyorum ve bu iyi hissetmemi sağlıyor, burası dünyadaki en güzel yer olmalı,’”diye düşünmeni sağlıyorlar. Aynadaki yansımana bakarak ne kadar hoş göründüğünü düşünme fikrinden kendini alamıyorsun.

hollywood-yildizlari-saclarina-ne-kadar-harciyor-09

Yorum Yaz