Bel incelten mucize hareketler

Her kadının rüyası zayıf bir görünüm elde etmektir. 90-60-90 ölçülerine girebilmektir. Fakat nasıl girebileceklerini bilmemektedirler. Ama artık internet evlerimizde ve ellerimizde olduğu için çok şanslıyız. Öncelikle bel incelten mucize hareketler vardır ve bunlardan bahsedeceğim.

Hiç aksatmadan yapmanız gereken ilk hareket tabi ki yürüyüşlerdir. Günlük yarım saat yürüyüş fiziksel başarının ilk adımıdır. Ardından yapacağınız en iyi şey ise esneme hareketleri olacaktır. Bu kaslarınızın gevşemesine ve esnemesine yardımcı olur ve odaklanmanızı sağlar. Buzdolabınızdaki basit şeker, doymuş yağ, yapay yağ yazan etiketli ürünleri atın.

Dik durarak belden hafifçe öne eğilerek alt sırtınızı gevşetmeye çalışın. Yere yatın ,dirseklerinizi tutun ve dirsek arkalarına dokunmaya çalışın. Boynunuzu gevşetin ve eğer olmuyorsa dizlerinizi biraz kırın. Bel incelten mucize hareketler arasında tabi ki mekik hareketleri de vardır. Mekik karnın sıkılaşmasını ve toparlanmasını sağlar bu sayede yana olan sarkmalar azalmaya başlayacaktır.

Bu harekete ek olarak ayaklarınızı omuz hizasında açarak, elleri bele dayayıp bedeni bacakları hareket ettirmeden sağa sola çevirin. Bu hareketi yaklaşık 10dk yapın. Bu sayede beliniz incelmeye başlayacaktır. Düzenli olarak yapımlarda olumlu sonuçlar alınmaktadır.

Yere sırt üstü yatın ve sizlerinizden birini karnınıza çekin ve bunu yaparken diğer kolunuzu uzattığınız ayağınıza doğru uzatın. Sonra seri bir halde bu hareketi diğer ayak ve kolunuz ile uygulayın. En önemli bel incelten mucize hareketler arasındadır.

 

Yorum Yaz